19. BÖLÜM: "İHLAL"

89.6K 5.7K 8.3K
                  


ZAYN, BoRdErSz
Dilhan Şeşen, Acıtır Yara

normalde doğum günümde atacaktım ancak bir sahne beni mahvetti, yazmam uzun sürdü. iyi anlamda mahvetti yani. 88 sayfa bu arada bölüm. O YÜZDEN VOTE İSTİYORUM. iyi okumalar. ^^

45 vote atarsanız güveniyorum size. DOĞUM GÜNÜ HEDİYESİ OLARAKTAN. :d

Kabuslar, zihnimin kendine ördüğü aşılması çok zor birer bariyerdi.

Onlardan kaçamıyordum, kurtulamıyordum. Hep oradalardı, hep varlardı. Kaçmaya çalıştığım yerden, bileklerime vurdukları kelepçe ile beni kendilerine daha çok çekiyorlardı.

Kabusumda Giryan'ı görmüştüm.

Göğsüm kabusun getirisiyle hızla inip kalktığında elimi yatağın diğer ucuna attım. Yatağın diğer kısmı çok soğuktu. Tenimin temasıyla hücrelerim ürpermesine sebep olacak kadar soğuktu.

Gözlerimi kıstım. Yine neden benimle uyumadığını bilmiyordum. Belki de uyuyup uyanmıştı? Çok uykum vardı. Gördüğüm kabusun etkisiyle ağzım ve dudaklarım kurumuştu. Dudaklarımı yalayarak yataktan kalktım. En azından bir su içebilirdim. İçeride ne yaptığını bilmiyordum. Belki uyanıktı belki de kendinden geçmişti. Hiçbir fikrim yoktu.

Kapıyı açıp koridora doğru geçtiğim sırada uykulu gözlerimi ovuşturdum. Büyük olasılıkla gözlerim kanlanmıştı. Uykumun bölünmesinden nefret ediyordum. Bölününce uykumu hiç alamamış gibi hissediyordum.

Esneyerek mutfağa ilerleyeceğim sırada, yatak odasının hemen yanındaki banyodan bir şeylerin düşme sesi geldi. Kaşlarımı çatarak küçük banyonun kapısına yaklaştım. Cam şişeye benzer bir şey yere düşüp parçalandığında, Giryan uyuşuk bir sesle, "Sikeyim," diye homurdandı.

Bir şeyi çarparak açtı. Muhtemelen klozetin kapağını açmıştı. Sonrasında yüksek bir sesle öğürdüğünü duydum. İçi içinden çıkacak gibiydi.

"Anasını sikeyim," dedi musluğu açtıktan sonra. "Senin gibi maddenin anasını sikeyim ben. Böyle işin anasını, avradını, soyunu, sopunu götten sikeyim."

Sifonu çektiği sırada, tekrardan bir öğürme sesi yükseldi. Sesi o kadar kötü geliyordu ki içimde bir şeylerin kırıldığını hissettim. Ona yardım edemiyordum. Onu o bataklıktan çekip kurtarmaya benim bile gücüm yoktu ve bu beni hiçbir işe yaramazmışım gibi hissettiriyordu.

Bir şeylerin daha kırılma ve düşme sesi geldiğinde, Giryan kafasını banyonun duvarına sertçe çarpmıştı.

Tıpkı o geceki, onu ilk gördüğüm geceki gibi davranıyordu. Kriz geçiyordu. Yoksunluk krizi geçiriyordu.

"Kullanmayacağım lan seni," diye sesi yükseldi. "Hayatımı siktin lan."

"Giryan?" Korku dolu bir sesle kapıya tıkladım. Şaşkındım, çaresizdim ve çok kırık hissediyordum. O bu haldeyken nefes alamıyor gibiydim.

"Hay sikeyim," dedi ters ve sert bir sesle. "Sen neden ayaktasın?"

"Kabus gördüm," dedim. "İyi misin sen? Neden öğürüyorsun?"

AHVEBHikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin