Meylis Denizperisi

3.2K 141 17
                  

Selamlar,

Ve geldik Meylis'e. Maviş'i tanıtmazsak olmaz, değil mi? :)

________

İsim: Meylis Denizperisi

Yaş: 18 (14 Şubat)

Irk: Su Perisi (Deniz Kızı-Perisi)

Mahlas: Maviş

Alanı: Lise Son

Fiziksel Özellikleri: Balık etli, uzun sarı saç, mavi göz. Beyaz ten. 1.73 boy.

 Güçlü Yanları: Cesaretli

Oops! Bu görüntü içerik kurallarımıza uymuyor. Yayımlamaya devam etmek için görüntüyü kaldırmayı ya da başka bir görüntü yüklemeyi deneyin.

Güçlü Yanları: Cesaretli. Haksızlığa karşı isyankar. Yardımsever. Çalışkan. İnsancıl. Ufak jestleri sever. Samimi. Mütevazi. Güçlü kişilik. Yapıcı. İkna gücü yüksek.

Zayıf Yanları: Çabuk güvenmek. Kolay kolay hayır diyememek. Kendini bu hayatta yalnız hissediyor. İstikrarsız. Çabuk sıkılma. Duyguları ön planda. Başkaları tarafından kolay ikna edilmek.

Özel Beceriler: Kehanetler.

İlgi Alanları: Yazmak(şiir-roman) ve doğa.

 Kısaca Yaşamı: Balkan göçmeni bir ailenin kızı

Oops! Bu görüntü içerik kurallarımıza uymuyor. Yayımlamaya devam etmek için görüntüyü kaldırmayı ya da başka bir görüntü yüklemeyi deneyin.

Kısaca Yaşamı: Balkan göçmeni bir ailenin kızı. Aile tarafından istediği desteği göremediği için her işini kendi yapmaya eğilimli bir yapıya sahip. Bu da kendini çoğu zaman yalnız hissetmesine neden olmuş.Akdeniz Bölgesinde, Mersin ilinde oturuyor. İlkokul ve ortaokulu İstanbul'da okudu ama ailesinin de isteği üzerine, eve en yakın olan, Antalya'daki okula geldi. Sözlü.

Hayalet Lise [Hayalet Serisi #1] (Kitap Oldu)Hikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin