Yeni Roman: Yir-Sup Efsanesi

1.3K 52 6
                  

Selamünaleyküm,

Uzun bir aradan sonra tekrar bir roman ile karşınızdayız arkadaşlar. Bu seferki romanımız Taht Oyunları ve Yüzüklerin Efendisi tarzı sevenlerin de hoşlarına gideceği epik fantastik türünde ve 3 kitaplık bir seri olacak inşallah. Lakin seri ancak en erken 3 senede tamamlanacak, yani her seneye bir kitap düşecek. Bunun sebeplerinden biri de benim yazar ortağım Mert KOYUTÜRK kardeşimin, okul yüzünden, yaz dışında yazmaya vakit ayıramaması.

İnşallah Mert ile yazdığımız bu romanı da diğerleri kadar seversiniz, daha önce bu türü okumamış olanlar da bir şans verip birkaç bölüm okusun derim. ;)

Devamlı takipte olanlar bölümleri hemen hemen her gün yayınladığımı bilirler ama bu sefer sadece hafta sonları bölüm yayınlayacağız. Bazen ek bölümler olabilir ama genel olarak hafta sonu kuralına riayet edeceğiz.

Romanı okumak için ÇALIŞMALAR kısmından 1. sıradaki hikayeye tıklayabilirsiniz. Yorumlarınızı eksik etmeyin lütfen, teşekkürler. :) 

 :) 

Oops! Bu görüntü içerik kurallarımıza uymuyor. Yayımlamaya devam etmek için görüntüyü kaldırmayı ya da başka bir görüntü yüklemeyi deneyin.
Hayalet Lise [Hayalet Serisi #1] (Kitap Oldu)Hikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin