Kent Kitap ile "Hayalet Serisi"

816 39 21
                  

Allah'ın selamı üzerinize olsun güzellikler,

Başlık yeterince açık aslında ama böyle uzun uzun yazmazsak da olmaz, sizinle sohbeti seviyorum zaten, biliyorsunuz.

İki sene önce Hayalet Seriyi yazmaya başladım ve siz güzel okuyucularım teveccüh gösterip beğendiniz, tüm geri dönüşler çok güzeldi ama bazıları vardı ki beni ayrı mutlu etti; tarihi sevmeye başladığını söyleyenlere kadar okudu bu gözler. İnanın çok mutlu oldum. Yazdıklarımı okuduğunuz zaman yüreğinize dokunuyor ve güzel, tatlı kalıcı bir iz bırakabiliyor isem yazma amacıma ulaşmışım demektir. Bu cümleleri yazarken bile duygulandım. Çünkü sizlerde güzel bir anıya dönüşmeyi gerçekten istiyorum ve dahası insanlara bu kadar kötü örnek olan materyalın olduğu çağda, iyi örnek olanlardan biri olmak için çabalıyorum.

Çabalarımın yavaştan meyve vermeye başladığını görmek çok güzel, Allah'a şükür etmemek mümkün değil. Hamdolsun ki karşınıza -olumsuz sonuçlanan girişimlerden sonra- güzel haberlerle çıkıyorum.

Hayalet Serisi ve Gökbörü Serisi için KENT KİTAP ile anlaşıyorum, kesin tarih veremeyeceğim ama önümüzdeki aylarda iki serimizin ilk kitapları elinizde olacak inşallah. Kent Kitap, Facebook sayfasından duyurusunu yaptı bile. Siz de beni ( kayciayca )ve orayı( kentXkitap) takip ederek, diğer gelişmelerden haberdar olabilirsiniz. Ayrıca (kayciaycamutlucan) ismiyle yazar sayfam da mevcut.

Diğer yandan Hayalet Lise kitabı ile ilgili özel bir duyurumuz da olacak, ayrıntıların hepsi belli olmadı, çalışma hala sürüyor ama şu kadarını belirtebilirim sanırım; sizin de dahil olacağınız hatta şöyle söyleyeyim, Akça ile bütünleşebileceğiniz...

Oops! Bu görüntü içerik kurallarımıza uymuyor. Yayımlamaya devam etmek için görüntüyü kaldırmayı ya da başka bir görüntü yüklemeyi deneyin.

Diğer yandan Hayalet Lise kitabı ile ilgili özel bir duyurumuz da olacak, ayrıntıların hepsi belli olmadı, çalışma hala sürüyor ama şu kadarını belirtebilirim sanırım; sizin de dahil olacağınız hatta şöyle söyleyeyim, Akça ile bütünleşebileceğiniz bir şansınız olacak/olabilir. Şahsen bu konu için de heyecanlıyım, zira Mehmet Bey çok güzel bir fikirle geldi.  Neyse fazla bilgi bozan bilgi vermeyim, her şey hazır olduğunda hem Kent Kitap sayfasında hem benim facebook sayfamda ve elbette ki wattpad'de duyurusu yapılacak Allah'ın izniyle. Takipte kalın ki gözünüzden kaçmasın, cidden çok üzülürsünüz. Uyarmadı demeyin. ;) 

Bu arada sanki başka bir şey de söyleyecektim ama aklıma gelmedi, neyse artık. :D 

Selam ve sevgi ile Allah'a emanet olun, seviliyorsunuz.

Selam ve sevgi ile Allah'a emanet olun, seviliyorsunuz

Oops! Bu görüntü içerik kurallarımıza uymuyor. Yayımlamaya devam etmek için görüntüyü kaldırmayı ya da başka bir görüntü yüklemeyi deneyin.
Hayalet Lise [Hayalet Serisi #1] (Kitap Oldu)Hikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin