Açıklama - 1

3.5K 152 72
                  

Selamünaleyküm,

Size söz vermiştim; iki gün içerisinde açıklama yapacağım, diye. İşte açıklamam. Ve evet, başlık 'Açıklama -1' olduğu için 2. açıklama da gelecek ama zamanını ben de bilemiyorum. :)

"Kitap okumak mı yoksa yazmak mı?" derseniz; yazmayı okumaya tercih ederim herhalde. Çünkü yazmak bir hobi değil bir ihtiyaç bizim gibiler için. Hayalet Lise bitti ve ben yeni kitabıma geçmek için büyük bir haz ve heyecan duyuyorum. Fakat Hayalet Serisinin 2. kitabını mı yoksa Gökbörü Serisinin 2. kitabını mı yazacağımı birkaç gün içerisinde öğreneceğim. Haydi hayırlısı inşallah. :) 

 Maalesef Hayalet Üniversite hakkında kesin bir tarih veremeyeceğimi söylemek zorundayım. Bunun sebebini de kısaca değinmek istiyorum.

Şimdi arkadaşlar, Hayalet Lise ve diğer yayınlanmış romanlarım, benim tek romanlarım değil

Oops! Bu görüntü içerik kurallarımıza uymuyor. Yayımlamaya devam etmek için görüntüyü kaldırmayı ya da başka bir görüntü yüklemeyi deneyin.

Şimdi arkadaşlar, Hayalet Lise ve diğer yayınlanmış romanlarım, benim tek romanlarım değil. Toplasam en az 7 romanım halihazırda bitmiş durumda. İlk serim Sultanlar Serisi (Sultanların Günlüğü [kitap oldu]; Sultanların Tarihi ve Sultanların Yükselişi) ve yeni serim Gökbörü Serisi... Yayınevlerine romanları gönderdim. Dönüş beklerkne biri döndü. İletişim bilgilerimi verdiğim için wattpad hesabıma da bakmış ve Hayalet Üniversite ismi ile yazmaya başladığım hikayemi görmüş ve beğenmiş. Genel olarak sözlü olarak anlaştık ve o zamandan beri romanı 3 seri hale çevirdim ve Lise olarak değiştirdim. Yoksa Hayalet Üniversite, 1 kitaplık bir roman olacaktı. :)

Dün de romanın bitmiş halini kendilerine gönderdim. Zaten onlar da bitmesini bekliyormuş. Ne zaman dönüş yapacaklar bilmiyorum. Arzuları hem Hayalet Serisini hem de Gökbörü Serisini eş zamanlı olarak yazmam. Eğer her şey yolunda giderse inşallah, Hayalet Lise ile Gökbörü ve Oğuz Kağan kitaplarım sene sonlarına doğru (okul açılışına) yetiştirilecek. Benden daha sonra Gökbörü'nün 2. kitabı Gökbörü ve Ertuğrul Gazi'ye geçmemi istemişlerdi en son konuşmamda ama ben şahsen Hayalet Üniversite'ye geçmeyi tercih ederim. Bunun sebeplerinden biri Gökbörü, tarih/fantastik bir kurgu ve onların yazımı için belli bir araştırma ve yazım zamanı gerekmekte. Ben de Ertuğrul dizisi ile başlar isem o havaya ve kitabı yazma şevkine daha rahat ulaşırım. Kendileri geri döndüğünde bu konuya değineceğim inşallah. Eğer kabul ederler ise Hayalet Üniversite'ye hemen başlarım ve Lise gibi yazdıkça buraya eklerim. Aksi halde en erken Kasım veya Aralık aylarında başlayabilirim. Şu an %100 kararlaştırılmış bir şey yok, bu yüzden şudur diyemiyorum. İnşallah hayırlısı ile gönlümüzdeki gibi olur. Dua edin lütfen. :)

 :)

Oops! Bu görüntü içerik kurallarımıza uymuyor. Yayımlamaya devam etmek için görüntüyü kaldırmayı ya da başka bir görüntü yüklemeyi deneyin.
Hayalet Lise [Hayalet Serisi #1] (Kitap Oldu)Hikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin