ÖNEMLİ DUYURU!

4.9K 272 25
                  

Selamünaleyküm,

Oops! Bu görüntü içerik kurallarımıza uymuyor. Yayımlamaya devam etmek için görüntüyü kaldırmayı ya da başka bir görüntü yüklemeyi deneyin.
Selamünaleyküm,

Öncelikle herkesin keyfi sıhati iyidir, inşallah. Ramazanınızın güzel geçmesi dileği ile...

Arkadaşlar, önemli bir haberim var. Aslında açıklama için daha erken sayılır ama içinde bulunduğum şartlar yüzünden burada bir açıklama yaparak hikaye hakkında gelişmeleri sizlere bildirmem gerek yoksa benim ve sizin açınızdan biraz sıkıntı ve belirsizlikler olacak.

Canlarım, tabir-i caiz ise Hayalet Üniversite kitabına daha şimdiden bir talip var. Fakat onun da önerisi ile hikayeyi seri hale getirme kararı aldım. Ben hikayeyi tek kitaplık düşünmüştüm, belki ileride ikincisini de yazarım demiştim ama genel oalrak mecvut kurgu tek kitaplık idi. Fakat talibin önerisi ile de hikayemiz üç kitaplık bir seri olacak inşallah ve ben de hali ile şu anki hikayeyi -geçici bir süre- dondurmak zorundayım.

1. kitabın ismi HAYALET LİSE olacak ve karakterimiz hikayesine lisede başlayacak ve sonra HAYALET ÜNİVERSİTE olarak devam edip, daha ismine tam karar vermediğim 3. kitap ile son bulacak. Bu yüzden hazır hikayenin de başında iken hızlıca bir düzenleyip, bu olanları liseye-tabi bir sürü şey değişmek zorunda kalacak- uyarlayacağım. Mevcut bölüme kadar geldikten sonra da tüm bölümleri güncelleyip size haber edeceğim ve siz de hikayemizin yeni hali ile dünyamıza yeniden merhaba diyebileceksiniz.

Bu zaman zarfında burayı da boş bırakmak istemiyorum. Bundandır ki doğaüstü dünyasını tanıtmak için iki günde bir de olsa KÜNYELER ekleyeceğim; soy, karakterler ve düzenleri hakkında bilgi vereceğim. Bunları yaparken de hikayeyi düzenleyip, bitirmiş olmayı ümit ediyorum.

Her şey yolunda gider ve yazılı olarak da anlaşma sağlanır, resmiye dökülür ise her şey Allah da izin verirse eğer sene sonlarında veya belki yeni yıl başında en geç; kitap yayınlanmış olacak inşallah.

Takibe devam, fikir ve önerilerinizi de beklerim. :)

DİPÇE: Hikayemiz, #kurtadam bölümünde 18. sıralamaya çıkmış Hamdolsun Rabb'ime. Sizlere de teşekkür ederim. :)

Hayalet Lise [Hayalet Serisi #1] (Kitap Oldu)Hikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin