Melodi Gölperisi

4.6K 255 27
                  

Selamünaleyküm,

Ayıptır söylemesi bugün iftara gidiyorum. Fırsat bulup girip hemen şunu yazayım dedim. Geç geleceğim için yeni bölüm yazma imkanım olmayacak. Bu yüzden yeni bir karakter tanıtımı yapacağım. Olur da çok geç gelmez ve yazacak halim olursa bir bölüm ekleyebilirim inşallah.

Öpüldünüz.

_________________


İsim: Melodi

Yaş: 18 (25 Mayıs 1988)

Irk: Su Perisi (Göl Kızı-Perisi)

Mahlas: Kuzu

Alanı: Lise Son Sınıf

Fiziksel Özellikleri: Balık etli, uzun kumral kıvırcık saç, kahverengi göz. 1.55 boy.

Güçlü Yanları: Sıcak kanlı, sadık, yardımsever. Sır tutabilen. Hürmetkar. Koruyucu kişilik. İnandığı kişilere çok değer vermek. Olumlu düşünmeye eğilimli. Neşeli ve renkli bir kişilik.

Zayıf Yanları: Alınganlık. Terk edilme korkusu. İnsanlara karşı güvensiz. Hastalık(ölüm) korkusu. Çekingen. Aşırı duygusallık. Alışveriş delisi(sonra pişman oluyor.). Tembellik. Geç uyumak, geç kalkmak. Affedememek. Sabırsızlık. Verilen kararları vaktinde yerine getirememek.  Bir anda sinirlenip tepki göstermek. (Hapları yutamıyor, çiğniyor.) Köpek Korkusu. Unutkanlık. Kolay ikna edilmek.

Özel Beceriler: Güçlü 6. his. İnsanlar hakkında isabetli karakter analizleri(ilm-i sima ve elfabe ile.)

İlgi Alanları: Reiki vb. uzak doğu felsefeleri. Hayvan sever. Kitap aşığı. Şiir yazmak. Her gün yıkanmak.

 Kısaca Yaşamı: Üç kızın en küçüğü

Oops! Bu görüntü içerik kurallarımıza uymuyor. Yayımlamaya devam etmek için görüntüyü kaldırmayı ya da başka bir görüntü yüklemeyi deneyin.

Kısaca Yaşamı: Üç kızın en küçüğü. Kardeşleri ile iyi anlaşamıyor ve annesi ile de. Baba ile daha yakın. Küçükken aldığı bazı duygusal yaralar var. Çankırı'da doğup büyümüş ve lise için gittiği Antalya ve Ankara dışında hiçbir yer görmemiş. Farklı bir mekan görebilmek ve geleceğinin başka yerde şekilleneceğine inandığı için için Antalya'ya geliyor. Her şeyden önce bir su perisi olduğu için deniz kenarı bir şehre gitme arzusu var.

DİPÇE: Facebook'da Melodi Peri ismini aratarak karakterimizin parodisini arkadaş olarak ekleyebilirsiniz. :)

Adres(Yorumlarda adres var.) https://www.facebook.com/profile.php?id=100012622960483&fref=ts

Hayalet Lise [Hayalet Serisi #1] (Kitap Oldu)Hikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin