Bölüm 25 - Yazar: Bellek Yüzüklerinin Asıl Amacı Bu.

970 139 154
                  


"Öhhö, öhhö, öhhö..."

Violet yoğun duman içinde öksürüyordu, ayağa kalkmak istedi ancak sırtında keskin bir acı vardı. Gözünün önündeki her şey kırmızıya dönmeden önce yere dokunmak için elini uzatabilmişti. O anda, etrafındaki her şeyi silip süpüren patlamadan kendini savunmak için kendini savaş aurasıyla kaplamıştı.

Her yer sessizdi. Dumanın içinde, Violet yoldaşlarını göremedi. Bir süre dinlendikten sonra, iblis kız ayağa kalktı ve yumuşak bir şekilde seslendi: "Lord Xiu ... Bay Du Ze?"

Hiçbir tepki yoktu.

Onları son gördüğü konumu hatırlamaya çalıştı ve önce Xiu'nun bir süre önce uzandığı yere gitti. Onu bulamadı. Violet daha sonra patlamanın merkezine gitti. Orada, onları birbirine sokulmuş şekilde buldu. Xiu'nun arkası Violete'e dönüktü ve önündeki kişiyi göğsünde tutuyordu. Lich'in bedeni aşırı derecede zarar görmüştü ama ölüm aurası sayesinde çıplak gözle görülebilir hızda iyileşiyordu.

Kan kokusu güçlendi. Violet, Xiu'nun yanına gitti ve siyah saçlı genci Lich'in kolları arasında görünce çok şaşırdı. Nerden bakarsan bak, bu kişi açıkça ölüyordu. Lich kendi vücuduyla Du Ze'yi korusa da, Alev Lordu'nun patlamasına çok yakınlardı. Keskin taş parçaları Du Ze'nin vücuduna girmiş, kanının hiç durmadan akmasına neden oluyordu.

Tüm ırklar arasında, en güçlü fiziğe sahip olanlar ejderhalarken, en zayıf olanı insanlarla beraber cücelerdi. Violet şaşırmış ve kafası karışmıştı: Du Ze gerçekten bir ejderha değil de insan mıydı?

Xiu sıkıca Du Ze'ye sarılmıştı. Violet ilk kez Lich'in yüzünde afallamış ve şaşkın bir ifade görüyordu.

Xiu donmuştu, sanki yapacağı en ufak hareketin bile kollarındaki siyah saçlı gencin nefesini kesecek olmasından korkuyordu.

Neden bu kadar korkuyor?

Bu adam yalnızca onunla kalabilir.

Adam ölse bile ondan ceset kuklası yapabilir, öyleyse neden endişelisin?

Bu kişi farklı.

Ne zamandan beri böyle düşünmeye başladı?

Bu kişi önemli - Bu kişi neden önemli?

Lich'in güçlü ölüm aurası Violet'i birkaç adım gerilemeye zorladı. Yakındaki herkesin öleceği hissini veriyordu.

Xiu, Du Ze'yi kurtarmanın bir yolunu düşünürken kaşlarını çattı. Aslında, Du Ze'yi tamamen iyileştirmeye gerek yoktu. Eğer bu genci gece yarısına kadar hayatta tutabilirse, kendi kendini iyileştirecekti. Ama şu an kullanabildiği tek şey, işkence ve ölümü temsil eden ölümsüz büyüsüydü.

Ölümsüzler bunu yapamayacağı için, Xiu soğukça bir değişikliğin işe yarayabileceğini düşündü.

Meşalenin üzerindeki sembolü aydınlatan beyaz bir alev yandı.

Görkemli sarı saçlara sahip bir adam aniden belirdiğinde, Violet şaşkınlıktan bir eliyle ağzını kapatmıştı. Adam nazikçe siyah saçlı gencin yarasına bastırdı. Kara elementlerle dolu volkan aniden parlak tedavi ışığıyla parlamıştı.

Xiu'nun büyüsü ile çağrılan ışık elementleri, yanardağdaki yoğun karanlık ve ateş elemetleriyle savaştı ve Xiu'nun eline uçtu. Tedavi büyüsünün etkisiyle Du Ze'nin göğsü kanamayı bırakmıştı ama yüzü hala çok soluktu. Ters Taraf'taki ışık elementleri Xiu'nun en temel tedavi büyülerini bile yapmasına izin vermeyecek kadar seyrek olduğundan bu tedavi çok da güçlü değildi. Xiu, elini çekerse genç nefes almayı bırakır ve ölür ihtimali yüzünden bir an bile elini Du Ze'nin göğsünden çekmiyordu.

The Reader and Protagonist Definitely Have to Be in True Love [BL]Hikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin