Bölüm 1.2 Okuyucu: Ben Bir Kara Fanım

2.3K 242 123
                  


Du Ze duyuruyu tekrar ve tekrar okudu. Yeni novelin ismi "Melez"di. Okuyucu, hikâyenin başlığına ve özetine bakarak içeriğini tahmin edebilirdi. Genel olarak, sekiz ırkın da kanına sahip olan baş kahramanın (altın parmak), nasıl yüce bir tanrıya dönüştüğüyle ilgiliydi. Standart bir YY novelinin konusuydu. Bu gerçekten...çok sevimli! Hadi ama!

Du Ze heyecandan sersemlemişti çünkü bu tür bir konu moe noktasına vuruyordu. Du Ze her zaman, baş kahramanın görüntüsünün  sıra dışı olması gerektiğine inanmıştı. Baş kahramanın olabildiğince deneyimli ve sapık olmasını seviyordu. Ne kadar tahrik edici, o kadar iyi... Bu baş kahramanı sahte olacak derecede mükemmel yapsa bile. Baş kahramanın insanlara zorbalık etmesini izlemek çok havalı, ah~

(Moe=sevimli,tatlı)

Çok fazla küçük kardeş (müttefikler) ve kız kardeş (harem üyeleri) bulunmalı. Domuzu oyna sonra kaplanı ye*, ne harika! Baş kahramanın egemenliği altında birleşmiş bir dünya en muhtemel şeydi...

*(Güçsüz davranan ama daha sonra insanları domine etmek için gerçek gücünü gösteren insanlar için kullanılan bir tabirmiş.)*

Yani, Du Ze "Melez" novelini açıp yeni bölümü okuduktan sonra çoktan yazara şükrediyordu. Yazarın "Söyleyecek bir şeyim var." yazısını görünce Du Ze kan öksürdü*- Ah, bu yeterli değil, hiç de yeterli değil! Bu fan, novele başlamak için kendini birkaç gün kasıtlı olarak zor tuttu. Yazar! Yazar nerede! Du Ze içten içe küfür etti.

*( Basitçe güçlü bir duygu deneyimlemek.)*

Du Ze "Melez" romanına odaklandı ve baştan okumaya başladı, kanı heyecanla kaynıyordu. Romanın konusu iyi yerlere gidiyordu. Küçük kardeşler ve harem üyeleri, sihir okulu testlerine katıldıkları için, El Yazması'nı geri almak amacıyla terk edilmiş bir kaleye gidiyorlardı. Baş kahramanın hâlesi yüzünden, güvenli olması gereken test bölgesi bile tehlikeli hale gelebilirdi. Bu nedenle, grup, aktif olmayan bir büyü dizisini tetiklemişti, herkes tuzağa düşmüştü ve yenilmez kahraman güzel kızın küçük kardeşini kurtarmıştı. Sonunda, baş kahramanın grubu, bir metal parçasını ve birkaç küçük kardeş ve güzel kızın kalbini çaldıktan sonra oradan ayrıldı. YY novellerin nasıl işlediğini bilen Du Ze, hemen o metal parçasının hikayeyi etkileyen önemli bir büyülü eşya olduğu anlamıştı.

Karakter memnuniyeti oylaması: 4 yıldız. Altın parmak memnuniyeti oylaması: 5 kalp. Macera memnuniyeti oylaması: 4 ve bir yarım yıldız. Kahramanın domine etme memnuniyet leveli: 5 yıldız. Herkesin üstünde olmak ve dünyayı yönetmek, bu çok harika, ah...

Du Ze heyecanla titriyordu ve yanlışıkla gözü son paragrafa kaydı "Bu iki oğlana partner bulmaları için yardım etmeliyim, gelecek hafta daha fazla bölüm atacağım, haha." ... ha-ha, ha-ha, ha, ha...

"Anneni sikiyim!" Sözleri Du Ze'nin beyninin  içinde  yankılandı.

Bilgisayara boş boş bakarak bir süre oturdu. Ekranın beyaz ışığı gözlüklerinden yansıyordu. Bir eziğe benziyordu ama birisi onun sadece suratına bakarsa, yüzeysel olarak elit birisi olduğuna inanabilirdi. Du Ze gözlerini kıstı. Yüz ifadesi biraz gergindi. Yazar haftasonu online olmadığına göre, öyleyse...

Ha-Ha.

"Melez" kitabının Sihirli Kale bölümünde, tuzağa düşen tek grup baş kahramanınki değildi, aynı zamanda aralarının kötü olduğu bir başka grup da tuzağa düşmüştü. Fakat, baş kahraman herkese aynı şekilde davrandı ve hepsini kurtardı. YY novellerine göre, ya kurtarılan kişiler, yüzlerce yıl geçse bile bozulmayacak arkadaşlığa sahip olurlardı ya da kurtarılmayı utanç verici bir şey olarak düşünürlerdi ve yazar onları düşman olarak kullanırdı.

Du Ze'nin gözlükleri ışığı yansıttı. Dört yıllık harem novel tecrübelerinin içinde bu olay ilk kez oluyordu. Baş kahramanla aralarının bozuk olduğu gruba güzel bir kız başkanlık ediyordu. O artık sadece güzel bir kız değil aynı zamanda yakışıklı baş kahramanın kurtardığı bir prensesti. O zamandan beri kalbi kahramana karşı yumuşamıştı ve aşk başlamıştı... harem novellerinde böyle olurdu.

Du Ze sakince burnunu kapatan elini aşağı indirdi ve kafasında dönüp duran kelimelerin tersini düşündü. Mousea tıkladı ve içindeki tüm coşkulu duygularla yazmaya başladı.

(ÇN: Metindeki yazılar, yoruma yazdıkları ve parantez içindekiler düşündüğü şeylerdir.)

[Kullanıcı Adı: Duzi, Yorum:"Melez", Kaynakça:1, Inceleme Bölümü:17]

İğrenç hikaye (sevimli tarz). Yazar aptal bir a*cık (harika yazar!).

Baş karakter aptal bir Aziz gibi davranıyor. (baş karakter her yönüyle sevimli~). Yani, gidip birkaç ucuz sürtüğü mü kurtardı? (iyi ki kurtardı!). Baş karakterin beyni bokla dolu, beyni yerine şeyiyle mi düşünüyor??? (acele et ve prensesi yakala!)

Bu okuyucu onun ucuz sürtük takımı tarafından zorbalığa uğramasını dört gözle bekliyor. (daha fazla aşk lütfen!)]

"Gönder" tuşuna tıkladı ve küçük simgenin yavaşça dönmesini izledi. Du Ze pencereyi kapattı ve Dungeon Fighter Online oynamaya başladı.

*****

*****

"Xiu! Neden onları kurtardın?"

Harabelerin ortasında, Rose kızgınca surat astı ve onun sağ eline baktı. Kan kaybından dolayı bembeyazdı. Gözleri yaşlıydı, " Açıkça seni umursamıyorlar ama sen yine de tuzağı etkisiz hale getirmek için çok fazla kan kaybettin, onlara değmez."

Rose'un sesi çok gürültülü değildi, çok yumuşak da değildi ama çok sessiz de değildi, prensesin grubu onu duydu. Prenses Kelly dudaklarını ısırdı, bakışları oldukça karmaşıktı.

Kan akışı, Daniel'in iyileştirme büyüsü sayesinde durdu. Rose'un sinirli sözlerini duyan Xiu yukarı baktı ve cevapladı: "Bir insanın hayatına kıyasla, bu kan hiçbir şey."

Edie onun omzuna vurdu ve Xiu'ya olan hayranlığını sessizce ifade etti.

Dorothy ağlayarak sordu, "Neden herkese karşı bu kadar iyisin?"

"Ben yapmam gerekeni yaptım."

Gülüşü herkesi gölgede bırakan bir güneş gibiydi. Ardından, Prenses Kelly yumuşak bir ses yaptı. Yüzünde kibirli ve küçümseyici bir ifade vardı ama kızarmış yanakları küçük kızın aklındakilere ihanet ediyordu.

- "Melez"den alıntı.

*****

*****

Yazarın (Qui) söyleyeceği bir şey var:

Du Ze: Ben bir kara fanım ╮(╯▽╰)╭

Yazar: ...Oh.

Baş Kahraman: (Henüz ortaya çıkmadı, sakince izliyor.)

--------

Sevimli sememizin ortaya çıkmasına az kaldı~

The Reader and Protagonist Definitely Have to Be in True Love [BL]Hikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin