(41) Beni Affetmenin Bir Yolunu Bul

380K 19.4K 25.4K
                  

"Varlığım sana yük olmaya başladığında farkında olmadan seni yokluğuma alıştırdığım gerçeğiyle yüzleştim. Kendime yaptığım en büyük kötülük bu olabilirdi."

Karun'un evine on üç günlüğüne yerleşmek iyi bir karar mı, bilmiyorum. Sonuçlarını düşünmeden onun evine gelmiştim. Karun başta olmak üzere bu evde beni istemeyen çok kişi vardı. Nefretin en yoğun olduğu bir evde on üç günümü geçirecek olmam belki de aptallıktı. Bunun nasıl sonuçlanacağını bilmesem de bir konuda kararlıyım. On üç gün dolmadan bu evden gitmeyeceğim. Karun ve diğerleri gitmem için benimle uğraşırsa bende onlarla uğraşırım. Her zaman bu kadar alttan alan biri değilim.

Karun'un çatı katındaki odasına girdikten sonra gardırobu açıp geçen yılki kıyafetlerimi karıştırdım. İki gündür regli olduğum için gecelik yerine pamuklu pijamalarıma baktım. Siyah bir eşofman altı ve tişört alarak çekmeceye yöneldim. Pedlerin olduğu çekmecede ihtiyacım olanlar hâlâ duruyordu. Bir tanesini alıp banyoya girdim. Karun hâlâ çardaktaydı. Eve dönmemin sinirini yaşadığı için henüz odaya gelmemişti.

Banyoya girip üzerimdeki elbise ve sutyeni çıkartarak tişört ve eşofmanı giydim. Uyurken sutyen takmazdım çünkü çok rahatsız ediciydi. Banyodaki işimi hallettikten sonra aynanın önüne geçtim. Saçlarımı toplayıp eski eşyalarımdan ihtiyacım olan ürünleri çıkardım. Yüzümdeki makyajı çıkartırken tüm bu ürünlerin tarihlerinin geçtiğini biliyorum ama şimdilik bunlarla idare etmeliyim.

Yarın sabah buradaki tüm makyaj ürünlerini bir torbaya koyup atacağım. On üç gün boyunca burada kalacaksam eskilerinden kurtulup yenilerini almalıyım. Yüzümü yıkayıp kuruladıktan sonra saçlarımı taramaya başladım. Aynanın karşısında dururken elim bir kez daha siyah kurdeleli tokanın yerine kaymıştı. O tokayı yıllarca taktığım için aradan geçen bir yıla rağmen hâlâ yokluğunu arıyordum. Özlediğimden değil, korktuğum için yokluğunu arıyordum.

Sanki saçımda olmayınca yine kör bir kurşunun hedefinde olacakmışım gibi hissediyordum. Oysaki Karun beni o uğursuz tokadan kurtarmıştı. Bana bir cehennemi yaşatarak beni kurtarmıştı. Tetikçimin kim olduğunu ve ona ne olduğunu çok merak ediyorum. Beni göğsümden vursa da onun kötü biri olduğunu düşünmüyorum çünkü kumarhane baskınında beni korumak için etrafımdaki adamları vurmuştu.

Acaba Karun onu da yakaladı mı? Yakalamış olmalıydı eğer aksi olsaydı bu bir yılda başıma gelmeyen kalmazdı. Ne de olsa bir yıldır tokayı takmıyordum. Tetikçiye ne olduğunu bir tek Karun biliyordu ama bana bu kadar kızgınken sorsam bile söylemezdi. Önce o sert duvarlarını yıkmalı, sonra ona tetikçi ve Hector'u sormalıyım. Tabii en önemlisi annem... Karun biraz sakinleşince belki bana annemin yerini söylerdi.

Banyodan çıkınca onu odada gördüğüm için şaşırmadım ama o beni görünce afalladı. Evdeki herhangi bir odada kalacağımı düşünmüştü ama gerçekten onun odasında kalacağıma ihtimal vermemişti. Üzerini değiştirmek için gömleğini çıkardığı için üstünde sadece pantolon vardı. Pantolonun kemeri açıktı. Beni görünce gardırobun önünde hiç kıpırdamadan bana bakmaya başladı. "Odamda kalacak kadar aklını kaçırmadığını umuyorum?" Sakin sesi soğuk bakışlarıyla karşılaştırıldığında fırtına öncesi sessizliği çağrıştırıyordu.

Ona cevap vermek istedim ama kavruk tenini kuşatan kasları aklımı başımdan aldığı için alt dudağımı dişlemeye başladım. Bir zamanlar o kaslara dilediğim gibi dokunuyor, dudaklarımla kendi izimi bırakabiliyordum. Şimdi ise dudaklarım kuruyor, parmaklarım onun vücuduna olan yoksunluğu en uçlarda yaşıyordu. Silinebilir dediği dövmesini de sildirmemişti çünkü sol göğsünün üstünde hâlâ kalbimin ritimleri vardı.

Kontrol edemediğim bir arzuyla gözlerim biraz daha aşağıya kaydı. Geniş omuzlarını, boğum boğum olan kaslarına aç gözlerle baktıktan sonra pantolonun kemerinde görünen Adonis kaslarıyla titredim. Bir erkekte beni en çok etkileyen Adonis kasıydı. Göbek bölgesinin altında başlayarak mahrem bölgesinin üstüne kadar gelen o kaslar beni nabzımı hızlandırıyordu. Pantolonu çıkarmasını istemeye başladım. Eğer regli olmasaydım bu konuda onu zorlayabilirdim. Tabii o da bana bu kadar kızgın olmasaydı...

SAKA VE SANRIHikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin