NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Dritehijet e Portretit Tend  (Shqip)

Dritehijet e Portretit Tend (Shqip)

18.7K Reads 1.3K Votes 24 Part Story
Enxhi By AngieRun Completed

Cfare do benit kur jeta e vertete vendos t'ju trokase ne dere? 
Per Anen te qenurit serioze, e pjekur dhe racionale nuk jane aspak opsione. Pergjigja e saj eshte e thjeshte: do te arratisej!

fatmiraa fatmiraa 8 hours ago
Hihihi paske nis ta ripostosh prap?Dhe un po e lexoj prap :D me pelqen shum <3
AxZxJxQ AxZxJxQ Jul 24, 2016
Wow e mrekullueshme. Kisha kohe qe doja te lexoja nje prej historive te tua, kjo eshte e para qe po lexoj dhe te them te drejten me duket fantastike. Suksese honey😘💞💋
sara9muka sara9muka Jul 05, 2016
Titulli super..kopertina shum terheqese..fillimi pretty good😆
geni224 geni224 Jul 05, 2016
Ore shum histori ke nis ti... mos u hallakat shume po mbaroi me rradhe 😂😜 gjths kurioz per kete.. me pelqeka kjo "ik pirdhu"😂 vajz me kultur 😜
albania-love albania-love Jul 11, 2016
Po te shkruaj ne koment sepse nuk mund te kthej mesazhin porbleme m watin. Me gjith deshir do e lexoj e kam lexuar edhe nje liber tjeter tendin dhe ka qen i mrekullueshem ❤❤
_aleksis26 _aleksis26 Jul 08, 2016
Me pelqeuuuuuuu 😍😍😍 titulli dhe coveri superb....dhe do e besh update se pst do te te ..um... ekzekutoj