albania

Akulli im i zjarrtë by Elis1queen
#1
Akulli im i zjarrtëby E.L.I.S
Sara eshte ose me mire te themi ishte nje 19 vjecare si gjithe te tjerat deri ne diten e ditelindjes se saj, ku gjithcka ne jeten e saj ndryshoi. Per mire apo per keq? ...
 • alberto
 • shqiperi
 • sara
+16 more
SG06 by gjashte
#2
SG06by gjashte
Libri qe nuk preku kurr butesine e durve tuja...
 • shqip
 • jete
 • ardhme
+5 more
Lola - shqip (COMPLETED) by 6crystal
#3
Lola - shqip (COMPLETED)by on hiatus
© 2016 "Ti shkruash dikujt eshte sikur ta puthesh, vetem se pa buze." !WARNING: mature and sexual language, violence *read it at your own risk* (if that ever...
 • shqiptare
 • shqiptar
 • anonim
+9 more
CHLOE (shqip) by 6crystal
#4
CHLOE (shqip)by on hiatus
© GUSHT 2018 "Syte e tu nuk janë kafe tani, jane jeshil. Mesa duket nuk ke me frike nga une." tha. Zemra ime cante brinjet e mia sa here duart e tij leviznin...
 • albanian
 • albania
 • dashuri
+1 more
Hiraeth (shqip) by kurtjani__
#5
Hiraeth (shqip)by Kurtjan👑
"Hiraeth" - përshkruan një ndjenjë të thellë dhe të lindur të dëshirës së zjarrtë për një ndjenjë, një vend apo person që është përtej këtij plani të ekzistenc...
 • mafia
 • hot
 • mister
+17 more
Secret Silence - [SHQIP] by ari_jesa
#6
Secret Silence - [SHQIP]by 🌼_A_🌼
Heshtja eshte nje fjale tjeter per dhimbje. Heshtja flet kur fjalet nuk munden me , por per ty kjo nuk duhet te ndodhe . Heshtja ndonjehere mund te jete e dhunshme , p...
 • albania
 • silence
 • wattys2018
+18 more
Would you take me home? | Ermal Meta by Robin_Wolf
#7
Would you take me home? | Ermal Me...by Robin_Wolf
"In fondo, loro due erano molto diversi l'uno dall'altro. Ermal era perfezionista e impulsivo, lei invece era tremendamente imbranata e riflessiva. Ma c'era un qual...
 • amore
 • lelucidiroma
 • ff
+19 more
Dashuri Bardh E Zi by lov3intheair
#8
Dashuri Bardh E Ziby
Ti nuk e vendos dot ke do të dashurosh,edhe nese te duhet te dashurosh vajzen e rivalit tend! Nje dashuri e cila lindi nga urrejtja do të jetë aq e bukur por aq e trisht...
 • dashuri
 • watty2018
 • loved
+14 more
My policeman (shqip) by baby_her
#9
My policeman (shqip)by baby_her
Dashuria eshte e vetmja ndjenje qe njeriu nuk e komandon dot. Ai eshte nje police i cili e dashuron profesionin e tij, ose keshtu duket. Ajo nje nxense ne shkolle te m...
 • mister
 • drame
 • shqip
+2 more
Dashuri me shikim te pare by OldaHalili
#10
Dashuri me shikim te pareby Olda Halili
Kur te pash ty,rash ne dashuri dhe ti qeshe sepse e dije ❤. Mjafton nje shikim per te bashkuar dy shpirtra.~💟 NUK LEJIHET KOPJIMI PA LEJEN E AUTORIT.
 • badassgirl
 • love
 • badboy
+9 more
Rebelja e zemrës sime by Onny_onn
#11
Rebelja e zemrës simeby Onnerda 💫
Ndonjëherë takimet më të çuditshme krijojnë momente të paharrueshme
 • aventur
 • shqip
 • rebele
+6 more
Kaçurrelsi by Jugerta12
#12
Kaçurrelsi by Jugerta
Alex....djali nga nje qytet tjeter i ardhur ne Vlore per studime? Eisa...vlonjatja e turpshme qe sdi se c'eshte dashuria ose thene ndryshe ?djemte. Asgje s'eshte sic duk...
 • alex
 • eisa
 • albanian
+10 more
My Roommate {SHQIP} by Danny_neli
#13
My Roommate {SHQIP}by Đåñìəłła🌌
🙈😇🙈😈 No description (sdi ca te shkruj😅) Author: Danny_neli😋
 • sexualfantasy
 • nonfiction
 • roommates
+11 more
Tinguj Blu by DaniStilinski
#14
Tinguj Bluby Bunny🐰
Dukej sikur ngjyra e syve te tu,ajo bluja e qiellit kombinuar me tingujt e kitares sime,me kujtonin nje melodi te njohur...nje melodi te vjeter...? Cover by : Me♥
 • shqip
 • blu
 • albania
+9 more
Në mes të atmosferës sime by enimullameti03
#15
Në mes të atmosferës simeby Eni Mullameti
Cdo gje duket normale, e thjeshte dhe pa asnje problem deri ne momentin kur kupton se deget e pemes se kancerit zhvillohen brenda teje. Por dashuria dhe endrrat nuk e le...
 • diary
 • drama
 • romance
+6 more
Madelin by JustM3ow
#16
Madelinby JustM3ow
E hutuar unë ndjej që dashuria më mposht dhe në të njejtën kohë, më jep krahë, më ngre lart, aq lart sa pyes veten, e them : Vërtet, a kam dashuruar ndonjëherë tjetër m...
 • albania
 • shqip
 • drama
+14 more
Dymbëdhjetëvjeçarizëm by SadGri
#17
Dymbëdhjetëvjeçarizëmby kiki🐣
*sadlovetalljetrapistory* Të dhurova dashuri,s'ma ktheve mbrapsht, Ama prapë të desha,edhe pse ti atëherë s'e dite... Ndjenjat m'shumë shtoheshin n'çdo fraksion sekondi...
 • sad
 • shqip
 • dymbëdhjetëvjeçare
+8 more
Vetëm unë mund të të shpëtoj |✔ by the_last_genius_
#18
Vetëm unë mund të të shpëtoj |✔by Mir
'Më urre ! ' U dëgjua një zë në tone urdhërues. ' Të urrejjj !' Bërtiti ajo aq fortë sa zëri iu kthye disa herë mbrapsht. ' Më urre më fort atëherë.' i njëjti zë...
 • throwback
 • ajo
 • shqip
+11 more
The Killer [Shqip] by _Arvi_
#19
The Killer [Shqip]by ♡Somerhalder.♡
Nje i vdekur... Trupa te pajete... Njerez te copetuar.. Gjak... Arme... Kercenime... Vetevrasje.... Dhe gjithcka nga nje arsye . Arsyeja e gjithckaje quhet MADRINA. Femr...
 • myster
 • featured
 • thriller
+10 more
Piedestal (shqip) by amarda__
#20
Piedestal (shqip)by amarda__
Nje familje e crregullt. Dy prinder dhe vajza e tyre e cila arrin te preke piedestalin e dashurise se perjetshme duke mposhtur fatin e saj te keq. Atehere kur momentet m...
 • albania
 • romance
 • drame
+5 more