Shqip Stories

386 Stories

I droguar ne syte e tu by love_iimagination
#1
I droguar ne syte e tuby love_iimagination
Dy te rinj te dashuruar ne kohen e tyre me te mire, marrin nje perfundim te ndarjes diçka qe ata nuk e priten. Por a do mund te takohen perseri dhe si do jete takimi i t...
Completed
Dashuri  by Denisa550522
#2
Dashuri by Denisa550522
"Dashuri" eshte vepra e dy gjinive ( Romance dhe Tragjedi ) Kejsi dhe Mateo jane dy adoleshent qe iu perkasin dy boteve te ndryshme nga njeri-tjetri . Mateo...
Mision i pamundur by lovee2323
#3
Mision i pamundurby lovee2323
Ajo eshte e bukur,e zgjuar,e pasur,arrogante. Ajo kishte gjirhcka qe deshironte;nje te dashur perfekt,familjen perfekte,dhe gjithe shkollen ne kembet e saj. Kejsi kishte...
Skllav I Skllaves  by KristinaDrizaj
#4
Skllav I Skllaves by Kristina Drizaj
Atehere me jep mbrapsht ate gjene e erret e te ftohte qe kam per zemer e qe e ke ne dore ti. Po e bere kete, te betohem qe do te te le te qete per jete te jeteve." ...
Gjithmone ti.  by Xhensilaaa
#5
Gjithmone ti. by Xhensilaaa
Xhejmsi dhe Evisena bien ne dashuri pas nje puthje ne nje kamp te organizuar nga shkolla e tyre. © #Bestseller #Newyorktimes
Sy qe zhveshin by iamsia00
#6
Sy qe zhveshinby MCsia
E keni provuar ate ndjesine qe te krijohet kur te veshtron gjate ne sy dikush nga i cili terhiqesh shume. Dikush qe te thith me shikim si te ishe oksigjen dhe te ve ne l...
Një ëndërr e vërtet  by Selenophile_ela
#7
Një ëndërr e vërtet by 𝑬.𝑳🐞
Pa bërë zhurmë u ngrit prej krevatit ,me çarçafin rrethuar pas vetes dhe filloi të mblidhte rrobat e saj që ndodheshin në pllaka. Vështroi edhe një herë mashkullin që fl...
Prekja 🤍 by iamsia00
#8
Prekja 🤍by MCsia
Nje sekuence intime e jetes se nje adoleshenteje dhe raporteve te cuditshme dashurore qe ajo krijon. Hormonet apo zemra? Dashuria e paster midis te rinjve ne perpjestim...
shtrati i dashurise by itss_anonim_
#9
shtrati i dashuriseby 🤤
Ishte e sigurt qe Ajla po fliste pa vetdije. Nuk kisha cfare beja tjeter. I hoqa bluzen. Mrekulli brenda mrekullise. Asnjehere se kisha par Ajlen pa rroba. Me vinte ta p...
Completed
If i can't have you, No one can! by love_iimagination
#10
If i can't have you, No one can!by love_iimagination
-Perse je zgjuar, ora ende eshte 03:23. -Ku ishe, pashe nje enderr shume te keqe. Thashe teksa ai dol nga banjoja dhe erdh afer meje. -Çfare endrre? -Sikur ti po me trad...
Vetem nje karrem✔ by 17_sunflower
#11
Vetem nje karrem✔by 17_sunflower
-Te betohem nuk eshte faji im-tha ajo mes ngasherimave. Ai qe e kishte vendosur thiken ne qafen e saj ia ktheu: -Nuk eshte faji yt?Po sigurisht qe nuk eshte. -Atehere ps...
Completed
Ters ne hotelin "Tersi". ✔ by blue__writer1
#12
Ters ne hotelin "Tersi". ✔by 𝐈`
Helbruket zor se arrinin te gezonin pushimet e luksit. Kur burri i familjes, Fin Helbruku rezervon suiten me te madhe te hotelit luksoz "Tersit" gjate pushimev...
Completed
Mbi te gjitha ajo donte veten! by kamzacity
#13
Mbi te gjitha ajo donte veten!by Hello
Ne ditelindjen e saj te 18 morri vesh se ishte e biresuar, pse e biresuan pikerisht ato dy njerez , cfare qellimi kishin? Kush eshte Ardi dhe pse hyn ai ne jeten e saj...
Completed
🍎 Lista e mekatareve 🍎 by child_of_poseidon_03
#14
🍎 Lista e mekatareve 🍎by Child_of_Poseidon
Rruget e qytetit po pergjaken cdo dite... Nje liste mekataresh...nje vrases...10 viktima... Nje detektiv vrasjesh dhe nje studente drejtesie takohen ne rruget e fatit po...
Historia e nje vajze (I Perfunduar) by irennaa_nnk
#15
Historia e nje vajze (I Perfunduar)by irennaa_nnk
Ana , nje vajze e vogel e cila mendon se gjithcka ne jete arrihet lehte me ndihmen e te tjereve , por jeta e saj merr nje kthese krejtesisht tjeter kur humb personin e s...
Kur Dashurohen Shkrimtaret ( Shqip ) by librashqip
#16
Kur Dashurohen Shkrimtaret ( Shqip...by librashqip
E perfunduar ✔ Historia e Dilanit Jeta dhe peripecite qe ai kalon. Autor: L.C
2 javet e jetes sime by IrgesaSadiku
#17
2 javet e jetes simeby Irgesa Sadiku
Ne dukje thjesht 14 dite normale kthehen ne 2 javet e jetes sime.... Kush e pati fajin? Ai dhe vetem ai
𝟏𝟏𝟕𝟔 𝐦𝐢𝐥𝐞𝐬 𝐚𝐰𝐚𝐲 by ANGELCAIDO222
#18
𝟏𝟏𝟕𝟔 𝐦𝐢𝐥𝐞𝐬 𝐚𝐰𝐚𝐲by 𝓪𝓷𝓰𝓮𝓵 𝓬𝓪𝓲𝓭𝓸
Historia bazohet ne ngjarje reale, por perfundimi ne liber eshte teresisht ndryshe nga realiteti. ⚠️Libri nuk lejohet te kopjohet apo te postohet ne rrjete te tjera soci...
Completed
Papritmas by _didi-_-
#19
Papritmasby .
soon...