Dashuri Stories

173 Stories

Shiun që s'e desha kurrë by KleaZenelak
#1
Shiun që s'e desha kurrëby Klea
'Per ty jam gati te djeg dhe boten' 'E sheh shiun qe bie rreth nesh? Epo ky shi mund te shuaje zjarrin qe mund te nisesh ti. E une po pres per zjarrin e dikujt tjeter t...
Completed
STOP ( shqip) by kamzacity
#2
STOP ( shqip)by Hello
Kylie nje vajze 22 vjece qe bije ne dashuri me nje kriminel... Ishte ai qe e futi ate ne burg ishte po ai qe e lendoi ate ... por harroi se me ke kishte te bente... Nuk...
𝟏𝟏𝟕𝟔 𝐦𝐢𝐥𝐞𝐬 𝐚𝐰𝐚𝐲 by ANGELCAIDO222
#3
𝟏𝟏𝟕𝟔 𝐦𝐢𝐥𝐞𝐬 𝐚𝐰𝐚𝐲by 𝓪𝓷𝓰𝓮𝓵 𝓬𝓪𝓲𝓭𝓸
Historia bazohet ne ngjarje reale, por perfundimi ne liber eshte teresisht ndryshe nga realiteti. ⚠️Libri nuk lejohet te kopjohet apo te postohet ne rrjete te tjera soci...
Completed
Dashuri ne film by anonim_bt
#4
Dashuri ne filmby anonim_bt
Tia Anson një aktore dhe modele shumë e bukur një dit përplaset me Kain. T: Shiko ku ecen idiot (i thot krejt inat) K: Më falni madhëria juaj po ajo që nuk shikon jeni...
Completed
Shkodra pa shkodranen by nensi2006
#5
Shkodra pa shkodranenby moonlight 🌙🌙
Si duhet të ndihet një djalë 28 vjeçar, për më tepër shqiptar dhe i edukuar me një ndjenjë të thellë patriotike, për faktin se nuk e ka parë asnjëherë atdheun e tij? Hej...
Completed
KOKFORTE KJO DASHURI by MaNniE00
#6
KOKFORTE KJO DASHURIby ᴹᵃᴺⁿⁱᴱ
"Qe kur buzet e mia butesisht takuan te tuat...cdo moment gri u ndricua me gezim, fale rrezeve te dashurise nga zemra jote per mua." Kokfortesia e tyre krijo...
Completed
Dashuri ....apo ? by A_E_tog
#7
Dashuri ....apo ?by A_E_tog
No description ❤️❤️
Completed
Gjithçka per ty by impossible_f9
#8
Gjithçka per tyby Impossibile
A eshte vall dashuria aq e madhe sa te heqesh dore vetem qe ai te jet I lumtur ? Te pranosh te vuash ne heshtje dhe te qash cdo nate per mungesen e tij dhe cdo dite te...
Completed
𝗦𝘁𝗼𝗿𝘆 𝗼𝗳 𝗮 𝗹𝗶𝗳𝗲𝘁𝗶𝗺𝗲. by __staarlight_
#9
𝗦𝘁𝗼𝗿𝘆 𝗼𝗳 𝗮 𝗹𝗶𝗳𝗲𝘁𝗶𝗺�...by __staarlight_
Me kujtohet kur e pash per here te pare. Ai me dukej i ndritshem se dielli dhe i paarritshem si qielli, zemra ime lulezoi. Shoqet me thane se ishte dashuri kur i pyeta...
shtrati i dashurise by itss_anonim_
#10
shtrati i dashuriseby 🤤
Ishte e sigurt qe Ajla po fliste pa vetdije. Nuk kisha cfare beja tjeter. I hoqa bluzen. Mrekulli brenda mrekullise. Asnjehere se kisha par Ajlen pa rroba. Me vinte ta p...
Completed
Kur  Zemra Nuk Pyet by impossible_f9
#11
Kur Zemra Nuk Pyetby Impossibile
Dy njerez te cilet jeta i takon rastesisht ne rrugen e saj , dy njerez te cilet jan aq sa te ndryshem edhe te ngjashem Ata te dy kan gjera te fshehta ne te kaluaren e...
Një trëndafil në ferr by Selenophile_ela
#12
Një trëndafil në ferrby 𝐄𝐠𝐥𝐚🌙
Vëllimi i dytë i librit "Zjarri i hakmarrjes". "Është e vetmja mundësi që të shpëtoj tim vëlla!!"-i tha Solana duke fërkuar fytyrën me duar. "JO...
A Eshte Dashuria Mbi Gjithcka ? by impossible_f9
#13
A Eshte Dashuria Mbi Gjithcka ?by Impossibile
Dea nje vajze qe e dashuron jeten nje vajze me synime te qarta ne jet por qe papritur njeh dashurin dhe endrra e saj me e madhe eshte te jet me njeriun e zemres Duke t...
Completed
"Frika e Vetmise" by fairylithe_
#14
"Frika e Vetmise"by 🧚‍♀️
Ndoshta kjo histori do ju duket boring , ndoshta do e dashuroni qe ne pjesen e pare , e gjitha cfare dua t'ju them eshte -"𝑀𝑜𝓈 𝓂𝑒𝓃𝒹𝑜𝓃𝒾 𝓈𝑒 𝓃𝒿𝑒 𝓈𝓅𝓇�...
TÈ KUNDÈRTAT E NJÈ BOTE!✅ by arjol12
#15
TÈ KUNDÈRTAT E NJÈ BOTE!✅by Anduena Mucaj
ADELIANE MEJER èshtè njè vajzè 18 vjecare, jeta e sè cilès shkatèrrohet para 10 vitesh kur i ati Adeon Mejer, nje shef policie ose Sherifi hero qè i thèrrisnin nè gjith...
Completed
Ylber pa Ngjyra by the_stronger_girl
#16
Ylber pa Ngjyraby Armi
E perfunduar✔
Completed
𝐌𝐢𝐝𝐧𝐢𝐠𝐡𝐭 𝐒𝐮𝐧 by _karameljaa
#17
𝐌𝐢𝐝𝐧𝐢𝐠𝐡𝐭 𝐒𝐮𝐧by albanian🇦🇱🌙
☆ 𝐚𝐥𝐛𝐚𝐧𝐢𝐚𝐧 𝘌𝘮𝘪𝘨𝘳𝘪𝘮𝘪... Një adoleshente ndryshon shtet në moshën e saj më delikate, por më vonë ndryshon sërisht edhe shkollën. Teksa ajo mendon se jeta...
Vera e zemres ♥️(e perfunduar ✔) by ANgel25Nicky
#18
Vera e zemres ♥️(e perfunduar ✔)by ANgel25Nicky
Nje histori dashurie qe mer fund diten e dasmes. Nje vajze e re plot ëndrra qe vendos te largohet larg per te mos pasur asnje afer. Maria , qe nuk do pranonte kurre...
Mos u bej si une! by agjentja006
#19
Mos u bej si une!by just me!
Pershendetje! Kjo eshte historia ime e pare dhe dua ndihmen tuaj qe te lexohet sa me shume. Kjo histori bazohet ne histori te vertete dhe pak fantazi. kjo histori flet p...
Kafaz dashurie by Efiola
#20
Kafaz dashurieby 🕊
Vazhdimi i librit "Folmë për dashurinë" E ajo gjithnjë e kishte mbajtur mbyllur në një kafaz atë dashuri, si diçka të çmuar që kurrë s'do donte ta humbiste. Me...
Completed