Kızıl Ayaz

Kızıl Ayaz

1.6M Reads 57.3K Votes 42 Part Story
noktavirgul By noktavirgul Completed

İçi kor dışı kor, yangınların arasında adama teslim etti kendini Hazer. Toprak insanın başlangıç maddesini oluştururdu. Bütün başlangıçları Bora olmuşsa o halde Hazer'in toprağı Bora'ydı. İnsan susuz ölürdü. Adam kadından her ayrıldığında kadın ölecek gibi hissediyorsa o halde Bora Hazer'in suyuydu. Onsuz her şey anlamını yitiriyorsa aşktı o halde. Bora Hazer'in her şeyiydi. Bütün evvelini silip sadece kendisini bırakmıştı geriye. Sadece adama ait olsun ve en çok onu sevsin diye. Hazer de öyle yaptı. Diğer parçasıyla bütünleşti. Tam oldu Bora'yla, o onun kadını adam da onun erkeği oldu. Gök titredi bu birleşmeyle. Nefesler tutuldu. Gecenin kulakları sağırdı. Kalpler deli gibi çarparken diller sustu. Bütün kelimeler anlamını yitirdi. Sessizlikle anlaşıverdi iki yürek. Bakışlarıyla birbirlerine söz verdiler. Bir daha asla dedi bu iki aşık, birbirimizi bulmuşken bir daha asla ayrılmak yok.

Kadın adamın göğsüne dokundu ateş olmuş elleriyle. Tere bulanmış o kaslı göğüste bir çare ateşinin dineceğini sandı. Ama adam da onu göğsündeki ateşle karşılamıştı. Yeniden yandılar birlikte. Yeniden güneş indi yüreklere. Ay bulutların ardından çıktı. O da gök kadar yıldızlar kadar şahit olmak istiyordu, semayı bile hayran eden bu aşk muhabbetine.

smnrymn smnrymn Jul 10, 2016
https://www.wattpad.com/story/56497252-ruhsuz-tabut-wattys2016  KESİNLİKLE AVE KESİNLİKLE TAVSİYE EDİYORUM HİKAYEMİ OKUMANIZI...
sedaynkk sedaynkk Sep 16, 2016
..... (¯`v´¯)♥
               .......•.¸.•´
               ....¸.•´
               ... (
               ☻/
               /▌♥♥
               / \ ♥♥       Kitabımı okur musunuz??
MistikYazarr MistikYazarr Oct 22, 2016
Yeni kitabımın birinci bölümüne göz atarmısınız 🙏
mernessel mernessel Jul 15, 2016
Merhabalar, Hikayeme bir göz atar mısınız :)) Şimdiden teşekkür ederiim arkadaşlarımaa :))
               https://www.wattpad.com/story/78383538-zifiri-karanlik
skyloverboy skyloverboy Jun 13, 2016
Arkadaşlar ben halit wattpad de yazmaya başladım hikayemi okumanizi ve yorumlarınızı rica ediyorum sevgiler:)