Našlaitis (BAIGTA)

Našlaitis (BAIGTA)

23.7K Reads 2K Votes 86 Part Story
VaunHunter By VaunHunter Completed

„Jo širdis per daug tamsi, kad rūpėtų" 
  
 NAŠLAITIS (I DALIS BAIGTA)
 NAŠLAITIS. ŠALTASIS PRAGARAS (II DALIS BAIGTA) 
 NAŠLAITIS. SENASIS PASAULIS (III DALIS BAIGTA)
 NAŠLAITIS. SEPTYNI DEMONAI (IV DALIS BAIGTA)
Romantinis ir fantastinis trileris nukeliantis į Oregono miestą Salemą. Prieš 12 metų Angelas Brajanas buvo paverstas paslaptingo vampyro vos vienu, bet giliu ir skausmingu įkandimu, palikusiu karčią žymę. Nužudyti tėvai ir visa giminė privertė vaikiną atsidurti vaikų namuose. Vienintelis jo dėdė Zifirinas troškęs nemirtingumo pasiryžo šiai aukai vietoj mirties, kurią skaudžiai atvilko jo sunki liga. Sudomintas naujos bylos Angelas sugrįžta į vaikystės miestą. Vampyras medžiotojas medžiojantis kitus vampyrus. Vaikino paslaptį žino vos keli miestelėnai, bet įtarimai auga dėl vis keistesnių mirčių. Angelas suranda priedangą, pripranta prie aplinkos ir jos žmonių. Jis ketino čia būti trumpai. Bet ką daryti, kai noras išvykti virto noru pasilikti? 
  Medžiodamas didžiausia savo priešą, kitus vampyrus, prisimindamas skaudžią praeitį, bandydamas susigyventi, jis pasitinka ir naujus iššūkius tokius kaip maištinga meilė, intrigos ir pavydas, o kas gali būti geriau už naujus miesto šeimininkus?

  • love
  • pain
  • romance
  • thriller
  • vampires
Korniuxmika Korniuxmika Feb 05, 2018
Verkiu. Štai, žmogus, kuris moka žaisti žodžiais! :DDDDDDDD
oxyuranus oxyuranus Jan 26, 2018
Angelas toks biškeli tvarkdarys, bet tuo pačiu ir blogas. Man be galo patinka jo asmenybė💕 ir aaaaaaaaa, ar jis bus su savo mokine?
JustLord JustLord Oct 06, 2016
Nujaučiu, kad byškį ne į temą, ir po lauko... bet gal autorius atsakys, pasidarė įdomu :D Skyriaus pradžioje yra citata ,,Medžiok, ko nekenti.", o autoriaus nick išsiverstų ,,Saulės medžiotojas". Ar tai susiję? :D
MissWildQueen MissWildQueen Nov 02, 2015
Aš prikipsiu dėl kito dalyko :-D Angelui 20 metų,o mokiniai 12tokai kuriems maždaug turėtų būti apie 17-19metų. Tai kaip jis gali juos vadinti vaikais, o merginas velniškai jaunoms? :-D