52

22.2K 1.4K 141
                  

İnci, Ahmet Emir ve Rodi💓

Oops! Bu görüntü içerik kurallarımıza uymuyor. Yayımlamaya devam etmek için görüntüyü kaldırmayı ya da başka bir görüntü yüklemeyi deneyin.

İnci, Ahmet Emir ve Rodi💓

💓İNCİ💓

Gözlerimi parmağımdan ayıramadığım bir güne daha uyanıp yanımda uyuyan müstakil kocama baktım.

Şaka gibiydi ama oldukça gerçekti bana bu yüzüğü takması. Aklımdan bile geçirmiyordum böyle bir şeyi.

Teklif eder diyordum ama bu kadar hoş edeceğini düşünmüyordum. Yüzüğü parmağıma takıp evet dedikten sonra bunu anneme sormalı mıydım? diye düşünmüştüm ama artık geçmişti.

Yataktan ayaklarımı sarkıtıp gerindikten sonra ayağa kalkmak için yaptığım hamle pijamamdan birinin çekmesiyle engellendi. "Yat şuraya kadın." diyerek daha çok çekiştirdi beni.

Ona doğru yaklaşıp ellerimi boynuna sardım. "Sıkıldım uyumaktan kalkalım artık."

Ahmet Emir işten ayrıldığından beri uyku düzenimiz mahvolmuştu. Sabaha kadar uyanık duruyorduk ve akşama kadar da uyuyorduk.

Bazen uyumaktan başım bile ağrıyordu. "Ne işimiz var uyuyalım işte." demesine rağmen onu da kendimle beraber kaldırdım.

"Ya çıkalım gezelim, bir haftadır buradayız. Havanın güzelliğine bak." dedim ve o bana gülerken elimi kaldırıp yüzüğümü gösterdim. "Yüzüğümün güzelliğine de bak."

Gülüşü daha da derinleşirken yanaklarımı sıktı. "Senin güzelliğine de bakayım." diyerek öpücüklerini yüzüme kondurdu. "Bak bakalım." diyerek biraz şımardıktan sonra sonunda yataktan çıkarabilmiştim.

"10 dakikaya hazırım bak Emir, yatma tekrar." Baş parmağını kaldırıp onayladı ama o kadar inandırıcı değildi ki. "Çiçekli elbisemi giyeyim, çok güzel değil mi o?" dediğimde burnunu kaşıyarak yataktan çıktı.

Böyle uyanırdı işte.

"Giy yavrum benim, bence de çok güzel."

Daha da üsteleyerek "Sırtı da ipli ya, çok hoşuma gidiyor." dediğimde gülerek iki adımda yanıma geldi. "Sırtının ipli olması benim de hoşuma gidiyor, kesinlikle giymelisin." Saçımı kulağımın arkasına sıkıştırdı. "Giy ve gerisini bana bırak." Ellerimi göğsüne koyup hafifçe ittirdim. "Hadi." dedim elimde elbisemi tutarken. "Hazırlanıp çıkalım, çok açım."

Ondan kaçtığımı anladığı için yandan yandan sırıtarak banyoya doğru ilerledi.

Terbiyesizdi bu adam, arsızdı.

***

"Soldan çek bir tane de." diyerek verdiğim pozu değiştirdim. "Aşkım." dedim kaç kez söylediğimi saymamıştım. "Çok aşağıdan çekiyorsun, ortalasana."

İNCİHikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin