38

33.5K 1.9K 175
                  

💍İNCİ💍

Ne aldığını söylemediği yetmiyormuş gibi bir de çevrimdışı olup, internetini kapatmıştı. Yazdığım mesajları silerek telefonumu çantama koydum. Beni merakta bırakıyorsa ben de onu merakta bırakırdım.

İkimiz de biliyorduk ki asla merak etmezdi sildiğim mesajları.

Kendi evimden çıkıp kapıyı kilitledim. Üst katın merdivenlerine doğru yöneldim ama çıkamadım merdivenleri. İçimde bir şeyler ayaklandı sanki, gitmemem gerektiğini söyledi.

Gidip konuşmak istiyordum ama o koridoru görmek istemiyordum. Tek başıma başaramayacağımı düşünerek apartmandan çıktım.

Haziran ayına girdiğimiz için havalar iyice güzelleşmişti artık. Çocuklar bahçelerde oynamaya başlamıştı. Oradan oraya koşup oynuyorlardı, parklar doluydu. Bu görüntüler beni çok mutlu ediyordu. Kendi çocukluğum geliyordu aklıma.

Evimizin hemen yanında park olduğu için çok şanslı hissediyordum kendimi o zamanlar. Annem yalnız başıma sadece oraya gitmeme izin veriyordu. O da camdan bakınca hemen beni gördüğü içindi. Büyük abimle aramızda 7 yaş, küçük abimle de 5 yaş vardı.

Çocukluğumda onlarla çok güzel zaman geçirmiştim, onlar iyice büyüyüne kadar.

Hala seviyordum onları ama evlenmişlerdi, ikisinin eşleriyle de anlaşamıyordum. Sorun ikisiyle de anlaşamadığım için bendeydi. Onlar öyle düşünüyorlardı.

Ama benim onlara karşı yaptığım kötü bir şey yoktu, abilerimi çok seviyordum çünkü. İlk başlarda kıskanmıştım ama büyüdükçe değişmiştim. Bu da çok normaldi bence.

Ahmet Emir'in evine gitmek yerine biraz yürüyerek aşağıdaki sokaktan kahve aldım. Hava güzel olduğu için eve tıkılıp kalmak istememiştim.

Annemle de konuşup biletimi cuma akşamı alacağımı söylemiştim. Barıştığımızı anlayıp Ahmet Emir ile tanışmak istediğini söylemişti ama hayır demiştim.

İlk önce benim gidip ortalığı yoklamam gerekiyordu, duruma göre konuşurduk. Hem zaten daha erkendi. Ahmet Emir de istemeyebilirdi.

Telefonuma ard arda mesajlar gelince çantamdan çıkarıp baktım.

Ahmet Emir'cim:

Ahmet Emir'cim: Peki seni bu derin düşüncelere daldıran şey nedir?

Oops! Bu görüntü içerik kurallarımıza uymuyor. Yayımlamaya devam etmek için görüntüyü kaldırmayı ya da başka bir görüntü yüklemeyi deneyin.

Ahmet Emir'cim: Peki seni bu derin düşüncelere daldıran şey nedir?

İnci: Bu ne ayol

İnci: KİM ÇEKMİŞ BENİ BU NE

Ahmet Emir'cim: Haberin gelir her türlü

İnci: Kim lan bu düdük

İnci: Benden habersiz beni çekmiş

İNCİHikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin