Drame Stories

1.2K Stories

KOKFORTE KJO DASHURI by MaNniE00
#1
KOKFORTE KJO DASHURIby ᴹᵃᴺⁿⁱᴱ
"Qe kur buzet e mia butesisht takuan te tuat...cdo moment gri u ndricua me gezim, fale rrezeve te dashurise nga zemra jote per mua." Kokfortesia e tyre krijo...
Completed
Në fermën tonë... by whiteroseola
#2
Në fermën tonë...by white rose 🌹
Kur shtatëmbëdhjetë vjeçarja Natalia përjashtohet nga shkolla në Los Angeles për shkak të sjelljes së saj, i ati e merr atë që të jetoj me të në fermë. Atje ajo njeh dja...
Noor:𝐿𝑜𝑖𝑛 𝑑𝑒 𝑙𝑒𝑢𝑟 𝑦𝑒𝑢𝑥 𝑝𝑟𝑒̀𝑠 𝑑𝑒 𝑡𝑜𝑛 𝑐𝑜𝑒𝑢𝑟 by lnwiix
#3
Noor:𝐿𝑜𝑖𝑛 𝑑𝑒 𝑙𝑒𝑢𝑟 𝑦𝑒𝑢...by lnwiix
Une fille remplie de principes qui reste toujours la tête haute malgré son vécu , elle n'est plus maître d'elle même .. son destin risque t- il lui aussi ? D'Autant plu...
Violet Sky by Scottishinthesoul
#4
Violet Skyby Scottishinthesoul
Le temps semblait s'être arrêté, jusqu'à ce que le bourreau abatte son arme. Lord Hartfield me tenait contre lui, et moi, je voulais m'élancer en avant pour tout détruir...
Më quaj "MISTER" by blogg_story
#5
Më quaj "MISTER"by ➴
ᴍᴀꜰɪᴀ/ʀᴏᴍᴀɴᴄë/ᴅʀᴀᴍë 𝐃𝐚𝐬𝐡𝐮𝐫𝐢𝐚 𝐞𝐬𝐡𝐭𝐞 𝐝𝐣𝐞𝐥𝐥𝐢 𝐪𝐞 𝐛𝐞𝐧 𝐭𝐞 ç𝐞𝐥𝐢𝐧 𝐥𝐮𝐥𝐞𝐭 𝐞 𝐬𝐡𝐩𝐢𝐫𝐭𝐢𝐭... •E shkuara e ndjek nga pas edhe pse kalojne shu...
Completed
𝔓𝔯𝔬𝔣𝔢𝔰𝔬𝔯𝔦 ℑ𝔪 (ᗷᒪᗩᑕKᗷIᖇᗪ2) ✓ by iseeblueee
#6
𝔓𝔯𝔬𝔣𝔢𝔰𝔬𝔯𝔦 ℑ𝔪 (ᗷᒪᗩᑕKᗷIᖇᗪ2...by __o.blog🌊
"Profesor, çfarë po bën?" "Po të jap leksione private" mund t'a ndjenjë frymën e tij të ngrohtë tek veshi dhe një ndjenjë e panjohur pushtoi gjithë...
Hamr Astral by Bjorllnir
#7
Hamr Astralby Blackheart Town
Nous disons que nous somme tous relié à un animal totem, qui nous guide et nous aide à faire des choix.
Gjithmone ti.  by Xhensilaaa
#8
Gjithmone ti. by Xhensilaaa
Xhejmsi dhe Evisena bien ne dashuri pas nje puthje ne nje kamp te organizuar nga shkolla e tyre. © #Bestseller #Newyorktimes
E IMJA KE QENE GJITHMONE by lolitaUhah
#9
E IMJA KE QENE GJITHMONEby lolitaUhah
Tea nje vajze lozonjare,shpirtmire por vetem me ata qe ajo donte,e forte ne shpirt dhe me e forte fizikisht,nuk ia pertonte askujt,kishte nje humor te papare,kohe per ar...
Shiun që s'e desha kurrë by KleaZenelak
#10
Shiun që s'e desha kurrëby Klea
'Per ty jam gati te djeg dhe boten' 'E sheh shiun qe bie rreth nesh? Epo ky shi mund te shuaje zjarrin qe mund te nisesh ti. E une po pres per zjarrin e dikujt tjeter t...
Completed
𝕻𝒆̈𝒓𝒇𝒖𝒏𝒅𝒐𝒏 𝒎𝒆 𝒏𝒋𝒆̈ 𝒕𝒆̈ 𝑺𝒉𝒕𝒆̈𝒏𝒆̈ by iseeblueee
#11
𝕻𝒆̈𝒓𝒇𝒖𝒏𝒅𝒐𝒏 𝒎𝒆 𝒏𝒋𝒆̈ �...by __o.blog🌊
Remi një kirurg i njohur në gjithë qytetin e tij, por kjo ishte figura në të cilën ai fshihesh. Në të vërtetë, Remi i përkiste një botë të errët, i përkiste mafias. Gjat...
𝐁𝐄𝐇𝐈𝐍𝐃 𝐓𝐇𝐄 𝐒𝐂𝐄𝐍𝐄𝐒 - En pause by Angel_inDisguise_xox
#12
𝐁𝐄𝐇𝐈𝐍𝐃 𝐓𝐇𝐄 𝐒𝐂𝐄𝐍𝐄𝐒...by 🖤
Heaven Anderson, jeune actrice faisant tout doucement son apparition dans le monde de la célébrité, est invité à tourné dans un nouveau film, récoltant spécialement pour...
Klasa B: Kush e vrau Helena Hills? ✔ by blue__writer1
#13
Klasa B: Kush e vrau Helena Hills...by Ilda💙
Aty ku pyetjeve 'perse', nuk u ka nje pergjigje 'sepse'... Stov, Vermont/ Tetor ➖ Vdekja e papritur e vajzes se kryebashkiakut, Helena Hills, trazon jetet e studenteve t...
Completed
obliviate by ku_suri
#14
obliviateby aya
Les jours passent et les souvenirs disparaissent. Namjoon avait naïvement cru que la vie aurait été indulgente envers lui et que, même si tout cela était de sa faute, Se...
Completed
She's gone ✓ by LauritHyseni
#15
She's gone ✓by ᴍᴀʟᴇꜰɪᴄᴇɴᴛ
"It hurts, but it's okay... I'm used to it" Started in drafts: 30.11.2017 Finished in drafts: 17.04.2018 *wattpad deleted half of the chapters and had to re-wr...
Completed
Rend moi fou. by SiiCkB
#16
Rend moi fou.by lilirosalita
Je raccroche juste derrière lui avant de lui tapoté l'épaule, il se retourne et se mets à me fixer, malgré ma robe j'ai cette impression d'être nue face à lui. Je sort l...
Wonder University [Completed] by Nami---
#17
Wonder University [Completed]by Nami
Young adults going through their university year and having a lot things happening in their life. Will they survive.?? Some of the picture or gif used ( credit goes to t...
Completed
Fanfiction : Parmi eux [EdVy] by Fannii74
#19
Fanfiction : Parmi eux [EdVy]by Fannii
Après avoir été le seul survivant a une attaque d'une « créature », un jeune homme se renferme dans la solitude, jusqu'à temps que quelqu'un essaye par tout les moyens d...
Ana by Readforfunn1112233
#20
Anaby merle
Histroria flet per nje vajze 17 vjecare e cila eshte rritur ne nje jetimore, dhe ne moshen 15 vjecare gjen prinderit e saj biologjik. Ajo nuk kerkon asgje nga kjo jete v...