Drame Stories

1.2K Stories

KOKFORTE KJO DASHURI by MaNniE00
#1
KOKFORTE KJO DASHURIby ᴹᵃᴺⁿⁱᴱ
"Qe kur buzet e mia butesisht takuan te tuat...cdo moment gri u ndricua me gezim, fale rrezeve te dashurise nga zemra jote per mua." Kokfortesia e tyre krijo...
Completed
𝙆𝙤𝙣𝙤𝙝𝙖 𝙃𝙞𝙜𝙝 𝙎𝙘𝙝𝙤𝙤𝙡 ⟦𝙸𝚝𝚊𝙸𝚣𝚞⟧ by Alessblue_2904
#2
𝙆𝙤𝙣𝙤𝙝𝙖 𝙃𝙞𝙜𝙝 𝙎𝙘𝙝𝙤𝙤𝙡...by 𝐌𝐮𝐢𝐜𝐡𝐢𝐫𝐨'𝐬 𝐖𝐢𝐟𝐞...
Une jeune fille de 16 ans qui se nomme Izumi Hazuki déménage à Konoha et rentre dans le lycée "Konoha High School" où elle fera la rencontre de bonnes personne...
Luscious [SHQIP] by MaNniE00
#3
Luscious [SHQIP]by ᴹᵃᴺⁿⁱᴱ
E la veten te lire te puthte e perqafonte ndjesine me te pafajshme E la veten te lire te prekte iluzionin.. E la veten te lire te te gllaberohej nga butesia embelsia qe...
For all the lost soul by lorene4
#4
For all the lost soulby sarah et lorene
Lorelei subit chaque jour le lourd poids de vivre avec une dépression. Fille unique d'une mère aimante, elle s'engouffre chaque jour dans sa maladie. Eden, jeune homme a...
Just Love Me by _didi-_-
#5
Just Love Meby .
Sezoni 1 Rastesite nuk ekzistojne, dicka ndodh gjithmone per nje arsye. Ka nje arsye pse ne kemi ardhur ne jete,ka nje arsye pse ne takojme nje njeri te caktuar ne jete...
Completed
The Princess by aloramurphy
#6
The Princessby Alora✨
Read on to know about the life of a little girl, who was avoided her whole life for a reason... Travel with her on an exciting journey on unveiling blood pounding secrec...
Dibrani by _didi-_-
#7
Dibraniby .
Sequel i Just Love Me. Sezoni 2 Dy jete te ndryshme, dy personalitete te ndryshme perplasen se bashku ne nje martese fallco. Jeta na perplas me njerez qe nuk e imagjino...
Completed
Më quaj "MISTER" |✔️ by blogg_story
#8
Më quaj "MISTER" |✔️by ➴
ᴍᴀꜰɪᴀ/ʀᴏᴍᴀɴᴄë/ᴅʀᴀᴍë 𝐃𝐚𝐬𝐡𝐮𝐫𝐢𝐚 𝐞𝐬𝐡𝐭𝐞 𝐝𝐣𝐞𝐥𝐥𝐢 𝐪𝐞 𝐛𝐞𝐧 𝐭𝐞 ç𝐞𝐥𝐢𝐧 𝐥𝐮𝐥𝐞𝐭 𝐞 𝐬𝐡𝐩𝐢𝐫𝐭𝐢𝐭... •E shkuara e ndjek nga pas edhe pse kalojne shu...
Completed
𝔓𝔯𝔬𝔣𝔢𝔰𝔬𝔯𝔦 ℑ𝔪 (ᗷᒪᗩᑕKᗷIᖇᗪ2) ✓ by iseeblueee
#9
𝔓𝔯𝔬𝔣𝔢𝔰𝔬𝔯𝔦 ℑ𝔪 (ᗷᒪᗩᑕKᗷIᖇᗪ2...by __o.blog🌊
"Profesor, çfarë po bën?" "Po të jap leksione private" mund t'a ndjenjë frymën e tij të ngrohtë tek veshi dhe një ndjenjë e panjohur pushtoi gjithë...
Gjithmone ti.  by Xhensilaaa
#10
Gjithmone ti. by Xhensilaaa
Xhejmsi dhe Evisena bien ne dashuri pas nje puthje ne nje kamp te organizuar nga shkolla e tyre. © #Bestseller #Newyorktimes
Shiun që s'e desha kurrë by KleaZenelak
#11
Shiun që s'e desha kurrëby Klea
'Per ty jam gati te djeg dhe boten' 'E sheh shiun qe bie rreth nesh? Epo ky shi mund te shuaje zjarrin qe mund te nisesh ti. E une po pres per zjarrin e dikujt tjeter t...
Completed
Destin  by Amiradoumbia2
#12
Destin by Lionne-454
Parfois derrière chaque choix ce cache une histoire qui ne nous as pas laissé le choix ...
Kur mund te te shoh perseri? ✔ by blue__writer1
#13
Kur mund te te shoh perseri? ✔by Ilda💙
Ne Leningradin e 1942-shit, ne veren ku spiunet e Gestapos i kishin shtrire kufijte e tyre me gjere, familja Egorov gjendet e mberthyer pas drames dhe romances se pavull...
Completed
E IMJA KE QENE GJITHMONE by lolitaUhah
#14
E IMJA KE QENE GJITHMONEby lolitaUhah
Tea nje vajze lozonjare,shpirtmire por vetem me ata qe ajo donte,e forte ne shpirt dhe me e forte fizikisht,nuk ia pertonte askujt,kishte nje humor te papare,kohe per ar...
Hurt Me Tomorrow by destiel_bitch
#15
Hurt Me Tomorrowby um i know this one
Harry has always loved Niall, and was always scared to admit it. Once they came out to each other, the sparks started to fly. The sparks of R.O.M.A.N.C.E. The next step...
𝕻𝒆̈𝒓𝒇𝒖𝒏𝒅𝒐𝒏 𝒎𝒆 𝒏𝒋𝒆̈ 𝒕𝒆̈ 𝑺𝒉𝒕𝒆̈𝒏𝒆̈ by iseeblueee
#16
𝕻𝒆̈𝒓𝒇𝒖𝒏𝒅𝒐𝒏 𝒎𝒆 𝒏𝒋𝒆̈ �...by __o.blog🌊
Remi një kirurg i njohur në gjithë qytetin e tij, por kjo ishte figura në të cilën ai fshihesh. Në të vërtetë, Remi i përkiste një botë të errët, i përkiste mafias. Gjat...
Aurora by AngelicVenom
#17
Auroraby E.L
{{ - Mire se erdhe ne erresiren time - i tha Ariangelo - do te jete nje nate e gjate ... Kam pak kohe qe jam ketu , ku rrezet e drites mbulohen me re te padepertueshme e...
Les Trois Mousquetaires by xHeartLeonetta
#18
Les Trois Mousquetairesby xHeartLeonetta
J'ai voulu créer une histoire très différente de celles que j'ai pu écrire jusqu'à maintenant. La période pendant laquelle va se passer mon récit est une de mes préférée...
Miracle In December • Kim Junmyeon • by Exoweareone_Lee
#19
Miracle In December • Kim Junmyeon...by linco_
She was destroyed, and she was just trying to live what was left of her life . She wasn't sad to leave , she was ready to face death . Until she met him. Her Miracle In...
Completed
She's gone ✓ by LauritHyseni
#20
She's gone ✓by ᴍᴀʟᴇꜰɪᴄᴇɴᴛ
"It hurts, but it's okay... I'm used to it" Started in drafts: 30.11.2017 Finished in drafts: 17.04.2018 *wattpad deleted half of the chapters and had to re-wr...
Completed