SPROSTOWANIE: Wasza decyzja polega na tym czy chcecie czekać na cały rozdział czy mam go podzielić na części. W sytuacji wyboru opcji drugiej dzielę rozdział na trzy części z czego druga pojawi się dzisiaj ALBO jutro. Jeśli nie będzie jej dzisiaj to macie gwarancję, że będzie jutro. Nie podejmujecie decyzji pomiędzy dziś, a jutro. W każdym razie postaram się, aby był jak najszybciej. Dziękuję za uwagę ;)


________________________________________________


Mimo, że tytuł wskazuje, że jest to rozdział to nie jest, ale chodzi o niego. Pytanie jest następujące: Czy chcecie rozdział dziś (/ jutro)? Haczyk jest taki, że nie ma w nim walki, a mimo to udało mi się napisać ponad 4000 tysiące słów. Doszłam, więc do wniosku, że rozdział #71 zostanie podzielony na trzy części:

część 1, która jest wam znana (czyt. rozdział #71) 

część 2, którą opublikuję dziś EWENTUALNIE jutro

część 3, która będzie zawierać walkę i zakończy rozdział.

Wiem, że to rozdział #72 miał zakończyć walkę i sama tak mówiłam, ale osoby, które piszą i są autorami to na pewno mnie zrozumieją. Pisząc rozdział miałam jego zarys, ale co z tego jak po chwili zorientowałam się, że poszłam w innym kierunku niż zamierzałam? W każdym bądź razie wy na tym nie tracicie, a zyskujecie wcześniej rozdział - jego drugą część. Z ręką na serce przysięgam wam, że walka będzie w trzeciej części, bo nawet jeśli zacznę opisywać tam jak lubię owoce (wyczujcie mój sarkazm) to nie starczy to na rozdział, chociaż gdybym się przyłożyła.. Żartuję ;) Mam nadzieję, że mnie zrozumiecie, a mi pozostaje czekać na wasze zdanie. 

Zapomniałabym! Jeśli nie zgodzicie się na trzy części wtedy czekamy na cały rozdział. Pozwolicie, że w tym miejscu odpowiem na pytanie, które na pewno by się pojawiło, czyli Kiedy będzie cały rozdział? Odpowiedź: Nie wiem i taka jest prawda.  Dobra, życzę wam miłego popołudnia i czekam na waszą decyzję, którą wyraźcie proszę w komentarzach ;)

Ps. Osoby, które dodały mnie na snapa już mają mały spojler, więc jeśli nie chcecie przegapić to wpadajcie: harsh_ff

HARSH - Harry Styles Fanfiction [PL]Przeczytaj tę opowieść za DARMO!