Pasion i fshehte {SHQIP}

Pasion i fshehte {SHQIP}

17.2K Reads 2.2K Votes 36 Part Story
CHRISTINA VANHOOK By AxZxJxQ Updated 2 days ago

-Nuk je e frikesuar nga une?-e pyeti ai duke u perpjekur qe ta trembte me syte qe iu erresuan ne moment.

-E pse duhet te jem?-buzeqeshi ajo, hodhi njeren kembe mbi tjetren, mori goten e veres, e vendosi mes buzeve dhe piu nje gllenjke pa I shqitur per asnje moment syte prej tij.

Ai qeshi djallezisht per pak. Pastaj I shkoi prane, ne nje distance te rrezikshme, ia vendosi buzet prane veshit dhe i peshperiti me nje nxehtesi te frikshme qe u perhap ne tere trupin e saj:

-Sepse une mund te te vras nga momenti ne moment!

Ajo vazhdonte ta shihte ngultazi. As qerpiket nuk i leviznin. Po buzeqeshte me kenaqesi.

-Nuk do ta besh!-i tha atij.

-E pse jo?

-Sepse me detyrohesh!

-E çfare te detyrohem?

-Kete!-dhe nuk priti me asgje tjeter. E mbertheu nga jaka e xhaketes dhe e puthi duke thyer rregullat, duke prishur planin, duke ndjere pasionin t'i perhapej ne çdo qelize.

-Me detyrohesh kete dhe gjithçka tjeter!-peshperiti ajo mes frymemarrjeve te renda.

Cover made by ma one and only @CrazyllekXx

Uh si Ai filmi universal soldier ku Ai tipi mbante veshet si varse :p 😂😂😂
almirislami almirislami Aug 22
Nuk kam fjaaaaaaaaal, vure kapakun me vetem pjesen e pare !!!!
KleaZenelak KleaZenelak Aug 04
E ke qare kete pjesen. Pak dirty po skishte si te ishte ndryshe me keta te dy. Mezi po pres pjesen tjeter. :) :)
kle_xx_ kle_xx_ Sep 06
Ja dhe nje tjeter aventur dashurie pasjonante e pervis time kent uejt q ta lexoj xxx
_aleksis26 _aleksis26 Aug 10
jam kaq e lumtur qe kjo ka emrin tim se me ngjan si karakter...dhe un vdes per cunat spanjolle 😂😂😂 super liber pzzz
U la la this is caliente, she has a big mouth and he has a big dick. They can work it out