Fejesa

Fejesa

51.5K Reads 4.8K Votes 55 Part Story
ana By Aniannaa Completed

Ata ishin si nje planet, ne te cilin nuk kishte jete pa njerin apo tjetrin. Ishin gjysma e njeri-tjetrit. Dy shpirtra binjake te vuajtur ne te shkuaren e te destinuar per te jetuar bashke te ardhmen...

 • aniannaa
 • dashuri
 • familje
 • fejesa
 • klea
 • kris
 • romance
 • shqip
 • xhelozi
angy-denn angy-denn Aug 02, 2017
Smund ta besoj qe e paske shkruajtur ti.
               E kam lexuar ne fb.
               Shum interessante si histori
Emiljana95 Emiljana95 Aug 15, 2016
Welcome back:D:D
               super qenka fillimi. Shpresoj qe te mos presim per kap e rradhes edhe aq shm, qenka intrigues nga titulli dhe pershkrimi. Suksese.
KleaZenelak KleaZenelak Aug 14, 2016
Oo shume faleminderit. Je e papare. Historia po me pelqeka shume. :) :*
SebastjaN1 SebastjaN1 Aug 29, 2016
Shum e bukur kjo pjesa.
               Nuk ka rendesi se ca gjinie jan femijet e rendesishme esht te jen mir nga gjendja fizike dhe mendore, ata jan dhurat nga zoti :)
               Ka shum prinder kshu si e jema e kleas qe e marin inat femijen nga gjinia kjo e ben fmijen te ndihet ne faj
Eriiisa Eriiisa Aug 14, 2016
Oo sa gjynah me vjen per Klean.
               Si fillim ishte super,ti asnjehere ste zhgenjen.
               ❤
Alketa_3 Alketa_3 Aug 14, 2016
waw super super me pelqeu jashtezakonisht shume
               suksese me tej dhe nje update sa me shpejt plzzz