Urrejtje Stories

16 Stories

Skllav I Skllaves  by KristinaDrizaj
#1
Skllav I Skllaves by Kristina Drizaj
💔 - Pse po e ben kete? Pse nuk me le te qete? Syte e saj filluan te mbusheshin me lote. ❤️ -Nuk mundem sepse je e imja. Une te kam blere dhe do te jesh perjete e imja...
Kur  Zemra Nuk Pyet by impossible_f9
#2
Kur Zemra Nuk Pyetby Impossibile
Dy njerez te cilet jeta i takon rastesisht ne rrugen e saj , dy njerez te cilet jan aq sa te ndryshem edhe te ngjashem Ata te dy kan gjera te fshehta ne te kaluaren e...
E IMJA KE QENE GJITHMONE by lolitaUhah
#3
E IMJA KE QENE GJITHMONEby lolitaUhah
Tea nje vajze lozonjare,shpirtmire por vetem me ata qe ajo donte,e forte ne shpirt dhe me e forte fizikisht,nuk ia pertonte askujt,kishte nje humor te papare,kohe per ar...
LOVE ME AGAIN, MY GENERAL!  by arjol12
#5
LOVE ME AGAIN, MY GENERAL! by Anduena Mucaj
"Amantia Vanessa Roseo", gjeneralja 20 vjecare e familjes se fisnikut " Zed Roseo ". Pas vdekjes se nenes se saj "Vanessa" babai i Amantia...
BASTI I DASHURISE by thisisdoni1
#6
BASTI I DASHURISEby Doni
ᴊᴇ ꜰʀʏᴍᴇᴢɪᴍɪ ɪᴍ, ᴅᴀꜱʜᴜʀɪᴀ ɪᴍᴇ! -Atehere gjithcka eshte vec per nje bast cdo gje e bere per nje bas te ulet. -Jo me vjen keq ok ishte nje bast por qe une vertet te dua ...
tregimi i nje makthi👻 by stela1kl
#7
tregimi i nje makthi👻by stela
NE KETE LIBER PARAQITEN MENDIMET E NJE VAJZE(((jo un)))TE CILES JETA I KA FALUR GJITHSHKA POR NDJENJAT E SAJ DREJTOJN ATE DREJT NJE URREJTJEJE QE NUK NJEH KUFI te gjith...
My Luna by _-DerekHale__
#8
My Lunaby Derek
U takuam dhe u dashuruam
Kush nga ju✔ by myuni_unicorn
#9
Kush nga ju✔by Jona
Vazhdim i ''As vdekja nuk mund te na ndaje''
Vetem nje karrem✔ by 17_sunflower
#10
Vetem nje karrem✔by 17_sunflower
-Te betohem nuk eshte faji im-tha ajo mes ngasherimave. Ai qe e kishte vendosur thiken ne qafen e saj ia ktheu: -Nuk eshte faji yt?Po sigurisht qe nuk eshte. -Atehere ps...
Completed
Zhgenjim! by sloano
#11
Zhgenjim!by sloano
Ndihej e thyer e lodhur.Nje mori ndjenjash qe e godisnin fort sikur donin ta vrisnin ta shkatrronin ate shpirtin e saj te brishte...Ah ajo dreq dashurie I ben njerzit bu...
Arratisje në krahët e dashurisë by gesislife
#12
Arratisje në krahët e dashurisëby orgi kodhelaj
Sikur dashuria të ishte veç lëndim, askush nuk do e merrte guximin të dashuronte. Sikur dashuria të ishte veç trishtim, askush nuk do të lejonte zemrën të ndjej. Por...
TÈ KUNDÈRTAT E NJÈ BOTE!✅ by arjol12
#13
TÈ KUNDÈRTAT E NJÈ BOTE!✅by Anduena Mucaj
ADELIANE MEJER èshtè njè vajzè 18 vjecare, jeta e sè cilès shkatèrrohet para 10 vitesh kur i ati Adeon Mejer, nje shef policie ose Sherifi hero qè i thèrrisnin nè gjith...
Completed