GÖKKUŞAĞI

GÖKKUŞAĞI

326K Reads 19K Votes 35 Part Story
Ayça By Fesatrice Completed

©Tüm hakları saklıdır.

Ben asla dışarı çıkmayan, çıkamayan bir kızdım. Ailem dışarıdaki tehlikelerden korktuğu için çıkmama izin vermiyorlardı. Bir gün benim bile aklıma nasıl geldiğini bilemediğim şekilde evden kaçtım. İşte onunla o gün karşılaşmıştım.
İlişkimiz, isminin anlamı gibiydi. Gökkuşağı gibiydi. Bana karşı tanımlayamadığım nefretine aynı şekilde karşılık veriyordum. Birbirimize olan nefretimiz kara bulutlardı. Ardından birbirimize karşı şiddetli çekimimiz kaçınılmazdı. Her yerde onu düşünüyor ve istiyordum. Onun için ağlıyordu kalbim. Onun için ağlayan kalbim, kalplerimiz de yağmurdu. Nefret, çekim ve gözyaşının ardından çıkan bir duygu vardı tanımlayamadığım. Bu duygu bana çok uzak olduğu, ama içimi ısıttığı için güneş dedim ona da. Bir gökkuşağının oluşması için bunlar gerekliydi. Kara bulutlar, yağmur ve güneş. Nefret, çekim ve tanımlanamayan duygu... Bunlar da sanırım bizim gökkuşağımızın tarifiydi.

Mrs-Obrien1 Mrs-Obrien1 Jul 04, 2016
Ne alaka niye kiza bakiyo suratinda bxk mu var o coxuk niye bakmadi bu bakiyo heeee
NuniDede NuniDede Nov 26, 2016
Benimde gozumun onune dun gordum cocuk geliyo dndndndndnndnd abi o nasi yakisiklilik o nasi cooluk o ne ya @melo__turkmen isminin bas harfini bari bilrydik oturu butun insteyi arardim djdjjdjdjdjdj
sunn_shineee sunn_shineee Dec 23, 2016
Evden çıkmak yok çünkü onun birinci sınıftan beri fanları peşinde dolaşıyor (Modası geçti yüzüme vurmayın çQşöawl)
sunn_shineee sunn_shineee Dec 23, 2016
Aşı olduğumuz gün yahuşuklu bir çocuk gelmişti aklıma o geldi öaşqşŞwkf
kgkbatman kgkbatman Oct 02, 2016
O da olacak. Bela çekiyorsun Hira. Mıknatıs gibisin bu konuda.
NuniDede NuniDede Nov 26, 2016
Bir okurbettin olaraktan mutevelite 31ri bozmak benim gorevim djdjdjjdjd