ALTMIŞ ALTI - ŞANS

1.3K 165 11
                  

Annemin, Azat'a karşı soğuk davranacağını düşünmüştüm ama tersi olmuştu. Annemin böyle biri olduğunu bilmiyordum. Çok samimi ve sıcakkanlıydı. Bu hâli beni şoka uğrattı. Azat'a karşı nazik olması beni nedense mutlu etmişti. Benim sevdiğim, değer verdiğim insanın yanında beni küçük düşürmemişti.

Annemin o gün söyledikleri hâlâ aklımdan çıkmıyordu. Yeniden sorman istesem de, bir türlü cesaret edip sormamıştım. Acaba sevdiği biri var mıydı? Bu evliliğe zorla mı razı oldu? diye düşünüyordum kendi kendime hep. Belki de ben annemi yanlış tanımıştım. Her zaman sorunu annemde aramıştım. Belki de aramızın soğuk olması sadece onun suçu değil, benim de payım vardı.

Azat'a anlatmak istiyordum o gün olanları. Ama doğru zamanı yakalayamıyordum.

Annem birden ayağa kalkınca kafamdaki düşüncelerden ayrılarak onun ne söyleyeceğine odaklandım. Azat'la birlikte gitmeme izin vermeyeceğini biliyordum. Aniden gelişen şeyler onu sinir ediyordu. Onun ayarladığı bir şeyi değiştirmek mümkün değildi. Bugün de beni biriyle tanışmak istiyordu.

Aslında o kişinin kim olduğunu çok merak etsem de, Azat şuan benim için her şeyden önemliydi. O yüzden onun yanında olmak istiyordum.

Annem bana dönerek konuşmaya başladı. "Bu seferlik izin veriyorum. Gidebilirsiniz. Ama bir sonraki sefere izin vermem. Zaten önümüzdeki hafta sevgilinin evine tanınacaksın. Salı günü akşam benden izin isteme. Seninle tanıştırmak istediğim biri var demiştim. O ve sen, bu hayatta değer verdiğim iki insanın tanışması benim için çok önemli. Söyleyeceklerim bu kadar, keyfinize bakın. Ben çalışma odamdayım, çıkarken haber vermeniz yeterli." dedi.

Azat ve ben şaşkınlıkla birbirimize baktık. Azat hemen ayağa kalkıp anneme teşekkür ederek gülümsedi. Annemin yanına gittim ve uzun zaman sonra anneme sarıldım. "Teşekkür ederim, salı gününü sabırsızlıkla bekliyorum." diyerek yanağına küçük bir öpücük bıraktım. Geri çekildiğimde, annem elini yanağına koymuş gülümsüyordu. Onu böyle görmek beni duygulandırdı.

"Umarım güzel bir gün geçirirsiniz." diyerek salondan ayrıldı. Annem gidince Azat bana dönerek kollarını iki yana açarak gülümsedi. "Ben yaparım demiştim. Annen bile bu mükemmel karizmama ve yakışıklı yüzüme karşı çıkabilmedi. Of Allah'ım nasıl mükemmel yaratmışsın bu kulunu." diyerek kendini övüyordu. Gülmemek için zor tutuyordum kendimi. Hevesini kırmak istemiyordum.

Kolundan tutarak kendime doğru çektim. "Sus, kendini beğenmiş adam. Benimle odama gel, üstümü değiştirdikten sonra çıkarız." diyerek göz kırptım. Dudaklarının kenarı kavrılarak sinsice sırıttı. Elini belime koyarak beni kendine doğru bastırdı. Alt dudağını ısırarak gülümsedi. "Benim önümde mi soyunacaksın?" diye sordu.

"Bilmem, belki?" diyerek ondan kurtularak odama doğru ilerledim. Arkamdan gelerek "Bunu evet olarak kabul ediyorum." dedi. "Ulan cilve yapıyorsun sonra da çekip gidiyorsun. Bulut, bunların intikamını alırım bak senden yavrum." dedi sinirle.

Odaya girip kapıyı kapattım. Dolabın kapağını açıp üzerime düz tişört aldım, altıma da siyah pantolon. Azat ayakta durarak kollarını göğsünde kavuşturmuş dikkatle beni izliyordu. Böyle yapınca kol kasları daha belirgin hale geliyordu. Ve bu onu olduğundan daha çekici yapıyordu. Azat'a her dikkatle baktığımda onu daha çok beğeniyordum. Bu adam konuşmadan, sadece dursa insanlar ona olurdu.

Sırtımı ona doğru dönerek tişörtümün eteklerinden tutarak üzerinden çıkardım. Tepkisi merak ediyordum ama arkamı dönüp bakmadım. Altımdaki eşofmanı da çıkarıp kenara bıraktım. Pantolonumu alıp yavaşça giyinmeye başladım. Birden arkamda onun sıcaklığı hissettim. Daha sonra elini karmına koyarak sırtımı sert gövdesine bastırdı.

Yayımlanan bölümlerin sonuna geldiniz.

⏰ Son güncelleme: Apr 08 ⏰

Yeni bölümlerden haberdar olmak için bu hikayeyi Kütüphanenize ekleyin!

KABA ADAMIM - BXB Hikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin