NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Mé jméno, má krev II (Harry Potter FF)

Mé jméno, má krev II (Harry Potter FF)

128K Reads 13.8K Votes 67 Part Story
Kat By MeJmenoMaKrev Completed

II. díl trilogie
Pán zla se vrátil. A je mocnější víc než před čtrnácti lety. Brumbál svolává Fénixův řád, který je postaven před těžkou zkoušku. Jak bojovat proti největšímu černokněžníkovi všech dob, když v jeho návrat zbytek kouzelnického světa nevěří? Podaří se jim ochránit Harryho Pottera?
Stará přátelství prochází velkými zkouškami, nově navázané vztahy jsou křehčí, čím víc Voldemort nabírá na síle.  Jaká tajemství vyplují napovrch? A kdo na čí straně ve skutečnosti stojí?

Mé jméno, má krev II začíná událostmi po Turnaji tří kouzelníků a pokračuje až do závěrečné bitvy o Bradavice. Minimálně narušuje kánon vytvořený JKR.  Je druhým dílem ze zamýšlené trilogie, který jsem psala v letech 2007-2011. 
K četbě není nutné znát první část, nicméně pro lepší orientaci ve vymyšlených postavách  to doporučuji (jako pomůcka můžou sloužit Rodokmeny na mám profilu).

21.04.2017 - #3 ve Fanfiction

© Nejsem autorkou ani vlastníkem originálních postav ze světa Harryho Pottera ani žádné části kouzelnického univerza. Všechna práva náleží JKR. Prohlašuji, že z tohoto díla mi neplyne žádný komerční zisk. Cílem této FF není poškodit práva autorky.

Boží!!!! Máš boží postavy, boží děj. Co lepšího si přát?
Řeknu ti, že tvůj příběh mě dostal. Mě udivuje, jak dokážeš něco tak úžasného vymýšlet, a počítej s ohlasem u každé kapitoly ❤ (muhahaha... Spamy..) ❤❤❤
MatjBlohoubek0 MatjBlohoubek0 Nov 02, 2016
Ehm.. ehm... Není náhodou Fleur starší asi o tři roky než Harry?
SsPotterworldsS SsPotterworldsS Nov 11, 2016
Woow, asi se mi to zacina libit, jestli je Emily takova, jak se tu pise. Tesim se, az se setka se sestrou.😉
patnax002 patnax002 Dec 06, 2016
Tak originalni :-D ten kdo pujde prvni ze stolu (kdyz jich bude 13) tak ho ten upir sezere ?