Mé jméno, má krev I (Harry Potter FF)

Mé jméno, má krev I (Harry Potter FF)

174K Reads 12.9K Votes 21 Part Story
Kat By MeJmenoMaKrev Completed

I. díl trilogie
Pobertové právě nastupují do 7. ročníku v Bradavicích. Pán Zla sílí. Schyluje se k první válce. Okolnosti je donutí dospět rychleji, než by si přáli.
Zdá se, že nad kouzelnickým lidem se stahují mračna. Před zkázou Vás nezachrání nic, než dobré jméno a čistá krev. Ale co když svoji rodinu nenávidíte? Co když nosíte jméno, které se Vám příčí? Máte šanci změnit svůj osud?
Voldemort buduje svoji armádu Smrtijedů mezi bradavickými žáky. Bellatrix Blacková a Lucius Malfoy se hrdě k jeho služebníkům hlásí. Sirius Black a James Potter jimi opovrhují a staví se na stranu Fénixova Řádu. Jenže pak jsou tu tací, kteří Znamení Zla nenosí dobrovolně. 
Jak válka ovlivnila osudy několika kouzelnických rodů, než Voldemort padl?

(Mé jméno, má krev I jsem napsala v roce 2006 ve svých 14 letech. Berte jej proto prosím vzhledem ke stáří textu a ke stáří tehdejší autorky s rezervami. Zpětně jsem do textu zasahovala jen kvůli gramatickým chybám, dialogy a události jsou původní - místy se proto nemusí shodovat s kánonem.)

7. 7. 2017 - #21 ve Fanfiction

© Nejsem autorkou ani vlastníkem originálních postav ze světa Harryho Pottera ani žádné části kouzelnického univerza. Všechna práva náleží JKR. Prohlašuji, že z tohoto díla mi neplyne žádný komerční zisk. Cílem této FF není poškodit práva autorky.

 • bradavice
 • fanfiction
 • harry
 • harrypotter
 • hogwarts
 • marauders
 • mejmenomakrev
 • mjmk
 • pobertové
 • potter
 • siriusblack
___anicka__ ___anicka__ Apr 01, 2017
Tadyto je tak úžasný, tak dokonalý!
               Vypadá to jak opravdová kniha a nenašla jsem tam zatím jedinou chybu! 
               Vážně úžasný.
RedProngs RedProngs Jul 17, 2017
Já to nějak nechápu, Fleur je v době Harryho a tady melou a mladym Siriusovi, jako je to dobrý ale jsem trovhu zmatena
ErikaChichova ErikaChichova Jul 22, 2017
Vies co je sranda? Ze toto si zrejme pisala par rokov dozadu, ako som si uz precitala v prispevkoch, nez vysiel 8.diel HP kde Voldemort ma dceru. Prekvapivo si sa trafila :) nekomentujem niektore veci, nakolko si to pisala v dobe ked knihy este len vychadzali. Napriek tomu pekna praca :)
Sophicek Sophicek Apr 01
,,kluci jsou hovada, zabte je," - toť mé životní moto😂
Bookinka Bookinka Jan 14
Tak tento příběh čtu už podruhé, protože si prostě nemůžu pomoct. Jakoby všechny postavy zase ožily a jako bych se zase dostávala do toho úžasného světa.💖
Viki13402 Viki13402 May 10, 2017
KONEČNĚ jsem otevřela tuto knihu - všimni si, nemám to v uvozovkách! :D - a tohle je prostě bomba. Jako jedna z mála knih mě fakt zaujala a upřímně se už těsím, až si budu moc přečíst další kapitolu. Škola volá... :(