NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Mé jméno, má krev I (Harry Potter FF)

Mé jméno, má krev I (Harry Potter FF)

80.6K Reads 7.3K Votes 21 Part Story
Kat By MeJmenoMaKrev Completed

I. díl trilogie
Pobertové právě nastupují do 7. ročníku v Bradavicích. Pán Zla sílí. Schyluje se k první válce. Okolnosti je donutí dospět rychleji, než by si přáli.
Zdá se, že nad kouzelnickým lidem se stahují mračna. Před zkázou Vás nezachrání nic, než dobré jméno a čistá krev. Ale co když svoji rodinu nenávidíte? Co když nosíte jméno, které se Vám příčí? Máte šanci změnit svůj osud?
Voldemort buduje svoji armádu Smrtijedů mezi bradavickými žáky. Bellatrix Blacková a Lucius Malfoy se hrdě k jeho služebníkům hlásí. Sirius Black a James Potter jimi opovrhují a staví se na stranu Fénixova Řádu. Jenže pak jsou tu tací, kteří Znamení Zla nenosí dobrovolně. 
Jak válka ovlivnila osudy několika kouzelnických rodů, než Voldemort padl?

(Mé jméno, má krev I jsem napsala v roce 2006 ve svých 14 letech. Berte jej proto prosím vzhledem ke stáří textu a ke stáří tehdejší autorky s rezervami. Zpětně jsem do textu zasahovala jen kvůli gramatickým chybám, dialogy a události jsou původní - místy se proto nemusí shodovat s kánonem.)

24. 10. 2016 - #31 ve Fanfiction

© Nejsem autorkou ani vlastníkem originálních postav ze světa Harryho Pottera ani žádné části kouzelnického univerza. Všechna práva náleží JKR. Prohlašuji, že z tohoto díla mi neplyne žádný komerční zisk. Cílem této FF není poškodit práva autorky.

___anicka__ ___anicka__ Apr 01
Tadyto je tak úžasný, tak dokonalý!
               Vypadá to jak opravdová kniha a nenašla jsem tam zatím jedinou chybu! 
               Vážně úžasný.
Viki13402 Viki13402 May 10
KONEČNĚ jsem otevřela tuto knihu - všimni si, nemám to v uvozovkách! :D - a tohle je prostě bomba. Jako jedna z mála knih mě fakt zaujala a upřímně se už těsím, až si budu moc přečíst další kapitolu. Škola volá... :(
Lucziel Lucziel Feb 07
Úžasné. Krásně napsané, a líbí se mi, jak propojuješ rodiny Delacourových, Trelawneyových apod. Jenom k těm komentářům - James sestru měl :)
aytartori aytartori Dec 30, 2016
Konečně jsem se dostala k tomu, abych si tohle přečetla a musím říct, že jsem se rozhodla správně :) na první kapitolu je to podle mě super, líbí se mi, jak přeskakuješ mezi postavami, ale zase to nemáš tak zmatené :)
Faunka708 Faunka708 Sep 11, 2016
Líbí se mi, jak si tam dala hodně známých jmen. Třebaba Trelawneyová a Delacour :)
janevim27 janevim27 Apr 18, 2016
Ten příběh je naprosto úžasný :D už jsem jej jednou kdysi četla a s chutí se do toho pouštím znovu :)