Nowa książka?

4.2K 132 23

Witam wszystkich. Pierwszy raz nie wiem od czego zacząć. No cóż sam "tytuł" tej informacji już znacie. Dzisiaj otóż stałam sobie w kuchni myśląc co tu zjeść kiedy nagle w mojej głowie zaczął się dość dziwny dialog. Tylko nie weźcie mnie za jakąś wariatke!! Otóż nagle dostałam weny i nawet nie zdążyłam się odwrócić, a już siedziałam przy komputerze i pisałam prolog. Tak wiem prowadzę już tutaj jedna książkę, która nie jest skończona, ale wiecie czasami tak się zdarza, że nagle przychodzi coś niespodziewanego i nie ma wyjścia trzeba działać. Tak miałam dzisiaj z moją nową opowieścią. Prawda jest taka, że tym razem jest ona o Harrym Stylesie. Mam nadzieję, że nie macie z tym problemu. Szczerze mówiąc w ciągu półtorej godziny miałam już prolog i pierwszy rozdział. Nie chce na razie tego dodawać, ponieważ nie jestem zbytnio pewna tego czy ta książka wypali. Dlatego pisze do was w tej sprawie. Mam już zapisany prolog i zamierzam wam go tutaj pokazać. Jedynie czego od was oczekuje to żebyście szczerze napisali co o tym sądzicie. Jeżeli lubicie czytać to jak pisze to proszę dajcie mi komentarz ze swoim zdaniem na temat tego co tutaj zapisałam. Ta książka jak i "kiss me" pisana jest dla was więc naprawdę interesuje mnie wasze zdanie.

      Spróbujmy jeszcze raz |H.S

"Wzięłam łyk mojej przed chwilą zaparzonej kawy i spojrzałam na Harrego powtarzając po raz drugi moje pytanie - no więc? Czego ode mnie chcesz? - czekałam z niecierpliwością aż brunet w końcu coś powie.
- spróbujmy jeszcze raz - odpowiedział po dość długiej chwili i przeczesał swoją ręką loki na swojej głowie. Byłam w szoku lecz tego nie pokazałam. Nie mogłam.
- miałeś swój czas...I go zmarnowałeś - powiedziałam z duża obojętnością chociaż tak naprawdę mam ochotę się rozpłakać.
- skarbie proszę - powiedział łamliwym głosem.
- NIE! Przestań proszę bo inaczej Ci ulegnę. A nie mogę tego zrobić... Znowu - powiedziałam, odłożyłam kubek na stół i wyszłam..."

Wiem, że nie za bardzo jest wiadomo o co chodzi... Ale tak szczerze czy nie o to teraz chodzi? Pierwszy rozdział już jest jeśli będzie dużo komentarzy jak i głosów wstawię pierwszy rozdział. Jeśli nie to po prostu to usunę i dalej będę myśleć nad naszą poprzednia opowieścią. Zastanówcie się nad tym i dajcie mi znać w komentarzach. Buziaki ;*

Kiss mePrzeczytaj tę opowieść za DARMO!