Güney Aral

Güney Aral

1M Reads 53.9K Votes 62 Part Story
Büşra & Ayça By BusAyca Completed

Okula ayak bastığı ilk gün Güney'in dikkatini çekmişti Beste. Babası okulun en saygın bağışçılarından biri olduğu için sözü kanun kabul edilen Güney'in dikkatini çekmenin bedeli ağırdı: Sınıf arkadaşlarının bitmek bilmeyen nefretine, alaylarına ve oyunlarına hedef olmak. Beste'ye kalırsa en kötüsü Güney'in tuhaf davranışlarına ve kafasını karıştıran ilgisine maruz kalmaktı. 

Okulda yapılan gizli bir partiye davet edilene kadar hayat böyleydi Beste için. O gün her şeyi değiştirecek bir olay yaşandığında hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığını anladı. Herkes yanından geçip giderken iki kişi kalmıştı: Orada öylece durup gözlerinin içine bakan Güney ve her şeyiyle onu büyüleyen Aral. Kalbi durumu daha da zorlaştırmak üzere çarpmaya başladığında seçim yapmaktan başka bir şansı kalmamıştı.


-B.

murateksii murateksii 5 days ago
Yetimhanede büyüyen üç küçük çocuğun acıklı hikayesini anlatan kitabım MAHAR'I incelermisiniz acaba 😊 👋 Tanıtım bölümüne bakmanız kitabı istemsizce okumanıza neden olacaktır 😊 👋
S6_T4_B5_E8 S6_T4_B5_E8 May 17
Çok güzel bir kitaba ben ziyor kolay kolay oy vermem umarım beğenirim
sinemylmzer sinemylmzer Mar 26
http://my.w.tt/UiNb/SFUfMRAeQB okuyun lütfen tamamen kendi hayatımdan devamida   gelecek
lanamybabe lanamybabe Mar 29
Lütfen şiirlerime göz atın çok mutlu olurum bana şiir yazmama okumalarinizla destek olursanız çok mutlu olurum
Arkadaşlar hikayeme göz atar mısınız ? Sevgilisinin vefatından sonra genç kızın başına gelen trajik olaylar içeriyor. Gittiğinden Beri isimli hikayeme profilimden ulaşabilirsiniz. Çok teşekkürler..
lolitoruk lolitoruk Jan 24
kitabımı okursanız çok sevinirim beğenirsiniz umarım ilginç bir hikâye ....❤️❤️❤️❤️