-ARTIK YOK-

1K 35 9
                  

BU EV BİR HARİKAYDI. SIRF BU EV İÇİN BİLE BU SAPIK ADAMIN YERİNE GEÇEBİLİRDİM. DUVARLARIN KANLA BOYANDIĞI BİR EV DÜŞÜNÜN... EVİ KEŞFE ÇIKMAYA KARAR VERDİM. YUKARI KATLAR OLDUKÇA BAKIMSIZ DURUYORDU. NERDEYSE HİÇ EŞYA YOKTU. VE EVİN BULUNDUĞU SOKAK ÇOK SAKİNDİ ABİ! BEN GÜNDE 2-3 TANE ADAM ÖLDÜRÜRDÜM BURDA. MEKANIMA CEVİRİRDİM. 

HIAAĞMINAAĞĞĞ!!

YERE TAKILIP DÜŞTÜM AQ. BİR DAKİKA? BU DA NEYDİ? YERDE BİR GİZLİ BÖLME VARDI.KİLİTLİYDİ. AŞAĞIYA KOSTUM VE ADAMIN CEPLERİNİ KARIŞTIRMAYA BAŞLADIM. VE BİNGOOO! BİR ANAHTAR. YUKARI KOŞTUM. ÇOK HEYECANLIYDIM. ACABA AŞAĞISI NASIL BİR YERDİ. VE NEDEN BÖYLE BİR YER VARDI.? ADAM EĞER KULLANMIYORSA NEDEN KİLİTLİYDİ? KESİN BİR BOKLAR YİYORDU PEZEVENK.KAPAĞI KALDIRDIM.BİR MERDİVEN VARDI AŞAĞIYA İNEN. İNDİM. O GİZLİ MAHZENDEYDİM. DUVARLAR GÖKYÜZÜ MAVİSİYDİ. BİR KÖŞEDE 2 KİŞİLİK YATAK DİĞERİNDEYSE BİLGİSAYAR MASASI VE PC DOĞAL OLARAK :) YERDE KÜÇÜK BİR KİLİM. DUVARIN İÇİNDE OLAN GİZLİ BİR MAHZEN HE. BU DAHA ÇOK EĞLENDİRMİŞTİ BENİ. GİT GİDE HEYECANIM İKİYE KATLANIYORDU. YUKARIYA ÇIKTIM. MERDİVENLERDEN AŞAĞIYA İNDİM VE CESEDİMİN YANINA OTURDUM. ONA;

-ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM SEVGİLİM :) İYİKİ VARSIN. DEYİP SOYDUM VE ŞÖMİNENİN İÇİNE SÜRÜKLEDİM VE OLDUĞU GİBİ YANMAYA BAŞLADI. ÖNCE KAFASI VE SONRA BEDENİ... O ARTIK YOKTU.

DAHA DOĞRUSU ''CEYDA KARATOP'' YOKTU ARTIK...

-SONU GELMEYEN KAN-Hikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin