-PLAN ÜSTÜNE PLAN-

631 19 13
                  

Uçaga binmiş,yerlerimize yerleşmiştik. Hostesin teki biletleri kesmek için geziyordu uçağın içinde. Beni tanırsa? Ya polisler gelirse filan diye düşünmeden işi kısadan halletmeye karar verdim.

-Pişsst. Ömer. Dinle şimdi. Şu hostesi ayart ve seviş.Bende kameraya çekicem. Böylelikle bize yardım etmek zorunda kalıcak. Şimdi kalk ve dediğimi yap. 

Aslında çok kıskanıyordum.oof.ama mecburduk...

Ömer dediğim üzerine kısa süreli bir göz açıp kapama ve küçük bir ''SEVİNÇ''diye adlandırdığımız çığlıklardan bir tanesini bastı. dünden razı edası ile hostesle birşeyler fısıldaşmaya başladı. Çok sürmeden hostes holüne girdiler. Kapıyı yarım bırakmıştı. SEVİŞİYORLARDI. 

ÖMER O GÜZEL ELLERİNİ SÜRTÜĞÜN BELİNE DOLAMIŞTI. EVET ONU ÖPÜYORDU. HEMDE TAM OLARAK ÇÖZEMEDİĞİM BİR ŞEHVETLE. BİR YANDAN DA SIRITIYORDU. SÜRTÜKSE KÜÇÜCÜK BİRŞEYDİ ZATEN. ELLERİ KÜÇÜK ÖMER'LE SİKİŞİYORDU RESMEN. 

HEPSİNİ ÇEKMİŞTİM.

BUNA ARTIK DAHA FAZLA DAYANAMAZDIM.

AKLIMA BARIŞ GELDİ. BARIŞ'IMM. ÖMER'İ BİR ANLIK DA OLSA BARIŞ OLARAK GÖRDÜM. O ANLIK SİNİRLE TELEFONU CEBİME ATTIM. KIZIN SAÇLARINI ELİME KAVRADIM.

GÖZLERİMLE ÖMER'E KAPIYI ÖRT VE SIKI TUT BAKIŞI FIRLATTIM. SİNİRLİYDİM. DEDİĞİM GİBİ KÜÇÜCÜK BİRŞEYDİ KIZ. ASLINDA BENDE OLDUKÇA ZAYIFLAMIŞ VE GÜÇSÜZLEŞMİŞTİM. KIZ ANİ BİR HAREKETLE SURATIMA BİR YUMRUK YERLEŞTİRDİ. NEYE UĞRADIĞIMI ŞAŞIRMIŞTIM. TAM KIZIN ÜSTÜNE ATLICAKKEN ..???? Bİ DAKİKA?

ÖMER KIZIN ÜSTÜNE BİNMİŞ VE BOĞUYORDU.? ÇOK SİNİRLİ GÖRÜNÜYORDU. VE SEKSİ. SEKSİ GÜÇLÜ SERT BİR SEVGİLİ...  

YİNE SAÇMALIYORUM! 

-BÖN BÖN BAKICAĞINA ŞU SÜRTÜĞÜN ÖLÜSÜNÜ NEREYE SAKLICAĞIMIZI DÜŞÜN. 

BU SORUYLA BAKIŞLARIMI OLABİLDİĞİNCE NORMALE DÖNDÜRDÜM. KIZIN ÜSTÜNE ÇIKTIM VE ÖLÜSÜNÜ YUMRUMLAMAYA BAŞLADIM. DURAMIYORDUM. DURMAK İSTEMİYORDUM. CEBİMDEN JİLETİ ÇIKARTTIM TAM KIZIN GÖZLERİNİN YUVARLARINI OYUCAKKEN BİRDEN ÖMER BENİ İTTİ GÖRLÜN ÜSTÜNDEN. SİNİRLENMEMİŞTİM. ÇÜNKÜ ARDINDAN GELEN SÖZLER MANTIKLIYDI.

-ETRAFI KANA BULARSAN DAHA ÇOK İŞ ÇIKAR. ÇOK VAKTİMİZ YOK. KENDİNE GEL VE BANA YARDIM ET. 

AYAKLARINDAN TUTMUŞTU SÜRTÜĞÜN. BENDE OMUZLARINDAN. ARKADA KASALARIN BULUNDUĞU BİR BÖLÜM VARDI. BUNLAR BURDA NE ARIYOR DİYE DÜŞÜNMEDİM BİLE. KIZI ORAYA ATTIK GELİŞİGÜZEL. İÇİM PEK RAHAT SAYILMAZDI. ÇÜNKÜ TÜM PLAN BOZULMUŞTU VE + OLARAKTAN BİR CESEDİM DAHA ÇIKMIŞTI GÜN YÜZÜNE.

KORE'YLE ARAMIZDA TAM OLARAK BİLMESEM DE 12-13 SAAT VARDIR DİYE TAHMİN ETTİM. AKTARMALI GİDİCEKTİK MECBUREN. YOKSA ERKENDEN ÖĞRENİLİR CESETCİĞİMİZ VE BİZİ UÇAKTAN İNER İNMEZ TUTUKLARLARDI. ŞİMDİ YENİ BİR PLAN TAM İHTİYACIMIZ OLAN ŞEYDİ... 

-SONU GELMEYEN KAN-Hikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin