-ANNEMİN SUÇU-

1.1K 55 11
                  

Gözlerimi açtığımda sabah olmuştu. Ve adını dahi bilmediğim cesedim bok gibi kokmaya başlamıştı bile. İĞRENÇ.Yataktan doğrulduğum gibi ölü manitamı bırakıp odama doğru yol aldım. Odaya girdiğim anda o iğrenç koku etrafı sarmıştı. Bir dakika ?! Bu koku nerden geliyordu???! Banyo hala kapalıydı ve annem ortalarda yoktu. Yoksa annemin yine nöbeti mi tutmuştu?? 

Yıllar öncesine döndüm bir anda.. Daha çok küçüktüm. 8 yaşında var ya da yoktum. 2 tane muhabbet kuşum vardı. Onları çok severdim. Birgün onlarla oynarken annem geldi odama. Başımı okşadı. Ve bana ''Yaşamak için öldür'' dedi. Ah bu bir film repliğiydi. Gülmüştüm. Annem tokat attı bana. Gülme dedi. Kafesi kucağına aldı. Bunlar senin dedi. Evet biliyordum. Kapağını açtı ve kuşumun birini avuçlarının içine aldı. Bana uzattı. Elime aldım ve sıkmamı söyledi annem. Dediğini yaptım. sonuçta annemdi. Kuş elimde ciyaklamaya başladı. Rengi sararıp soldu adeta. Nefes alamıyordu belliydi. Annem bana döndü ve;

-SEN ÇOK GÜÇLÜSÜN! Bu beni çok motive etmişti. Daha çok sıktım ve kafasını kopardım. Annem afferim kızıma dedi. Mutluydum! Annemi memnun etmiştim. Diğerini de elime aldım. Annem hayır diye bağırdı. Farklı biçimde öldürürsek daha çok eğleniriz demi kızım dedi. Bende kafamla onayladım.Mutfağa indik. Kuş hala elindeydi. Mutfaktan bir çatal aldık ellerimize. Kuşa rastgele batırdık. çıkarttık. batırdık. Kuş artık nefes almıyordu. Kendi halinde kanamıştı küçük vücudu. Derisi baya hırpalanmıştı. BUNU BEN YAPMIŞTIM!ÇOK GÜÇLÜYDÜM! Bunu bana annem öğretmişti. Beni bir sadiste annem çevirmişti. Ve annem ''SADOMAZOŞİZM'' 'di. Yani sadist ve mozoşist karışımı. Kendine ve cevresindekilere olaganca zarar verme rahatsızlığı. Ben kendime zarar vermemiştim daha önce ama çevremdekiler benim yüzüme çok inlemişti.  

Banyoya daldım bir hışımla. Annemin cansız bedeni,kurumuş kanlı fayans,cam kırıkları, herşeyi anlatmaya yetiyordu. Ahh anne bunu neden yaptın ki sanki! Hiç anlamıyordum onu. Neden kendine zarar veriyordu ki.! Bir kahkaha daha patlattım istem dışı. Annemin o sexy bacaklarını her daim kıskanmıştım. ince ve zarif... Şimdi benimdi. Ve o iri göğüsleri... Hepsi benimdi hepsi! Ünlü neşterim ve pıçagımla banyoya girdim. Telefonumdan ''BLACK METAL''actım. Onlar da benim gibi sadistti. Metalciler çok sexy yaa...Herneyse. Annemin yanağına küçük bir öpücük kondurdum. Bacaklarına taciz etmeye başladım. İri göğüsleri başımı döndürdü.Çok kıskanıyordum! Neden benim öyle vücudum yoktu. Belki de sadece ''19'' yaşında olmamla ilgiliydi... Herneyse.

OYUN BAŞLASIN!

ASLINDA BU BÖLÜMDE ANNEYİ BİÇİCEKTİM.D AMA BİRAZ DAHA MERAKLANIN İSTEDİM. ÇOK FENA ŞEYLER OLUCAK. ŞİMDİDEN HABERİNİ VERİM :) VOTELERE DESTEK ÇIKALIM. OKUYUCUM VAR AMA VOTELEMEK ZOR GELİYOR HERALDE :) HERNEYSE YANIMDA OLANLARA TEŞEKKÜRLER <3 :D

-SONU GELMEYEN KAN-Hikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin