-AYYAŞ<3BEN-

953 32 5
                  

-LAN İBNE ŞAPIRDATARAK YEME ŞU ZIKKIMI. DEDİ BANA DAŞ-ÜL DAŞIM. ŞUAN BU HALDE OLMASAYDIM ONUN ÜSTÜNE ÇULLANIRDIM. BENDE OLABİLDİĞİNCE NORMAL DAVRANARAK ONA; 

-LEŞ GİBİ KOKUYORSUN İÇMEK ZORUNDA MISIN? DEDİM. SANKİ YILLARDIR ARKADAŞIMMIŞ GİBİ. AHH NE MALLIK :D CİDDEN TATLIYDI :D 

NE OLDUĞUNU ANLAMADAN BİZİM DAŞ DİYİP HAYALLER KURDUĞUMUZ YAWRU BOĞAZIMIZA SARILDI. 

-NOLUYO LAN NAPION MALL!!!!

-SENİN BANA 200 LİRA BORCUN VARDI YENİ HATIRLADIM.. SENİ ŞURAYA GÖMERİM GÖRÜRSÜN. VER LAN PARAMI! 

MEĞERSEM NE PARA HIRSI VARMIŞ ÇOCUKTA . VAY BEEE ANASINIIIĞĞ... 

KARDEŞİM OLUCAK CANIM GELDİ VE ÇOCUĞU ALDI ÜZERİMDEN. 

-ÖMER SAKİN OL OĞLUM! AL ŞU PARAYI KAPA ÇENENİ. DEDİ VE TÜM BORCUMU ÖDEDİ. KOLTUĞA GERİ YAYILDIM. YEMEĞİ ZIKKIMLANMAYA DEVAM ETTİM. VE İÇİMDEN.; 

-ALLAH'IM BEN NECLA KARATOP'UN DÜŞTÜĞÜ HALLERE BAK. HAPİSDE ÇÜRÜCEĞİMİ BİLMESEM , BUNCA PLANIN BOZULUCAĞINI BİLMESEM ŞİMDİ BU ÇOCUĞA BOK DOLU BAĞIRSAKLARINI YEDİRİR. SONRA GÖTÜNÜ KESERDİM. DİLİNİ ELLLERİMLE KOPARIP AMINA MONTA EDERDİM!!!!!!! AMA ÇOK TATLIYDI... BİRŞEY YAPASI DA GELMEZ İNSANIN LAN. KUMRAL,YEŞİL GÖZLÜ,1.80 GİBİ  BOYDAKİ TAŞ'A ELİMİ BİLE SÜREMEZDİM.SÜRMEZDİM! DÜNYANIN BU AFETE İHTİYACI VAR DEMİ AMA :)) 

SAAT OLDU 21:00 . BEN ÖMER KARDEŞİM VE OSMAN BENİM EVDE TAKILICAKMIŞIZ MEĞERSEM BUGÜN. MAÇ MI NE VARMIŞ. AHHH NE APTALLIK. TOP PEŞİNDE KOŞAN SALAKLARI İZLİCEKTİM MECBUREN. ÇÜNKÜ BENİ BAYA BİR ÖVDÜ BU DİNGİLLER. ÇOK MU FANATİKMİŞİM ÇOK MU İYİ OYNUYORMUŞUM... BİRŞEY ZIRVALAYIP DURDULAR LAN. 

BİR DAKİKAAA!!!! ETRAFTAKİ KAN İZLERİ??!!!!! BU MALLAR ONLARI GÖRMEMELİYDİ. YOKSA TÜM HERŞEY ÇÖPE GİDERDİ. TEMİZ BİRDE DAYAK YERDİM. OFFF NE YAPMALIIII. ŞUAN TAKSİDEYİM VE EVE GELDİK SAYILIRRR.!!!!! ALLAH'IM YARDIM ETTT... BEN BUNALRI DÜŞÜNÜRKEN ARABA ZINK DİYE DURDU. 

-NOLDU AGA? DEDİ ÖMER.

-HATUNLARA BAK LANNN!!! DEDİ BENİM İBNE KARDEŞİM. AHH HEP İŞİME YARIYORDU PİÇ. ONA EŞLİK ETMEK ZORUNDAYDIM YOKSA TÜM PLAN BOK OLURDU. 

-VAR MISINIZ BUNLARI İLERDEKİ OTELE ATALIM? DEDİM. AHH NE KADAR DA PROFESYONELİM BEA :D 

-SİZİN EVE GİDEK HACI? DEDİ OSMAN.

-OLMAZ OLUM. EVİM BOK GİBİ KOKUYOR BENİM. HEMDE DAĞINIK. KIZLARA AYIP OLUR. OTELE GİDELİM. BİRAZ EĞLENELİM ;)  

-TAMAM BEN VARIM !!! DEDİ ÖMER. NEYY BİR DAKİKA? ÖMER Mİ?? ÖMEEEERRİİMM... YAPMAAA.. SEN BENİMSİN.! BAŞKA KİMSE ELİNİ SÜREMEZ SANA.! ÇOK SİNİRLENMİŞTİM. SİNİRDEN TIRNAKLARIMI KOLLARIMA GEÇİRMİŞ VE BİLDİĞİM OYMUŞTUM. KANIYORDU. UMURUMDA DEĞİLDİ.! KISKANIYORDUM ONU. O BENİMDİ! O KIZLARA NE YAPICAĞIMI BİLİRDİM BEN.... 

BİR DAHA Kİ BÖLÜMDE CİNAYETLER VAR :) ARTIK İYİCE ALIŞTI NECLA ILGAZ OLMA OLAYINA. AMA ÖMER'DEN HOŞLANMAYA BAŞLADI. BAKALIM HİKAYENİN İLERLEYEN BÖLÜMLERİNDE NE GİBİ OLAYLARLA KARŞILAŞICAZ :) 

-SONU GELMEYEN KAN-Hikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin