-YENİ BİRİ-

1K 31 2
                  

İZMİT'TE GEZMEYE BAŞLADIM. HERYERDE ARANDIĞIMA EMİNDİM AMA UMURUMDA DEĞİLDİ. BİR TEKEL'E GİRDİM VE 2 DEĞİL 3 DEĞİL 4 TANE BİRA ALDIM. TADI ACI DA OLSA OLDUKÇA HOŞUMA GİDİYORDU.KAFAMA DİKE DİKE SOKAKLARDA YÜRÜMEYE BAŞLADIM.TELEFONUMDAN METAL MÜZİK AÇTIM VE KULAKLIKLARIMI TAKTIM KULAĞIMA. OOOWWW BU ŞARKI BİR HARİKA DOSTUM! (BLACK METAL- IST KRİEG) BİRALARI KAFAMA DİKTİM,DİKTİM. TELEFON ÇALDI VE ŞARKIM EN GÜZEL YERİNDE BÖLÜNDÜ. (OROSPU ÇOCUĞU.S)

-HE SÖYLE ALOO?

-Nerdesin?

-AA SEN MİYDİN . KUSURA BAKMA CANIM. BİR HEYKELİN ÖNÜNDEYİM.SİYAH BİRŞEY.

-Tamam 10 dkya ordayım. 

BİRAZ AZ BUÇUK SARHOŞ OLMUŞTUM. BU DAHA İYİYDİ. ÇÜNKÜ SARHOŞKEN KAFAM  DAHA BİR GÜZEL OLUYOR DAHA İYİ PLANLARA GİRİŞİYORDUM.ÖNÜMDE BİR ARABA BELİRDİ. KAPISINI AÇTIM VE BİNDİM. BİNMEMLE UZUN BİR ÖPÜCÜK KONDU DUDAKLARIMA.(İĞRENÇ). BİR EVİN ÖNÜNDE DURDUK. OLDUKÇA ESKİ BİR YAPITTI BELLİYDİ. HERYERİ KIRIK DÖKÜKDÜ. TAHTAYDI. BİLDİĞİN SALLANIYORDU EV :D BEN EVE GÖZLERİMİ DİKMİŞ İNCELERKEN KAPIM AÇILDI VE ELLERİM SIKICA KAVRANDI. EVE GİRİYORDUK. HERYERİ DİKKATLE İNCELİYORDUM. YANIMDAKİ AHMAK UMURUMDA BİLE DEĞİLDİ. EVİN İÇİDE DIŞI GİBİ ÜRKÜNÇTÜ. BU BİR HARİKA! HERYER TAHTAYDI LAN. DUVARLAR BİLE. BU ÇOK DİKKAT ÇEKİCİYDİ. BURDA NE CİNAYETLER İŞLENİR NE ÇIĞLIKLAR ATTIRILIRDI. DİYEEE... DÜŞÜNÜRKEN BİRDEN BENİ YATAĞA ATTI PİÇ. DAYANAMIYORDUM BUNA. CİDDEN SİNİRLENMİŞTİM. CİNAYETLERİMİ VE HAYALLERİMİ BÖLEMEZDİ KİMSE.! 

-ÇİŞİM VAR AZ BEKLE.

DEDİĞİM GİBİ MUTFAĞI BULUP KARIŞTIRMAYA BAŞLADIM DOLAPLARI. BİR PICAK. PEK KESKİN DEĞİLDİ AMA İŞİMİ GÖRÜRDÜ. KÜLODUMA SAKLADIM. VE BENİ BEKLEYEN AYGIRIN YANINA GELDİM. AYGIR DEDİĞİME BAKMAYIN. ASLINDA ÇOK TAŞ ÇOK İNCE BİRŞEY AMA ŞUAN GÖZÜMDE BİR BÖCEK!KUCAĞINA OTURDUM VE BELİMDEN PIÇAĞI ÇIKARTTIM KARNINA SAPLADIM. ANİ BİR TOKAT YEDİM. TÜM GÜCÜMLE BİR ÇIĞLIK ATTIM VE TEKRAR ÜSTÜNE BİNİP SAPLADIM.ÇIKARTTIM.PIÇAĞI YALADIM.KANLIYDI.KAANN... EN SEVDİĞİMDEN. GÖZLERİNE PARMAKLARIMI SOKTUM. ADAM HALA ÇIRPINIYORDU AMA ACI ONU TAMAMEN ELE GEÇİRMİŞTİ. KENARDAKİ ŞÖMİNE DİKKATİMİ ÇEKTİ. ORDAN YANAN BİR ODUNU TUTTUM UCUNDAN.ADAMINA KARNINA BASTIRDIM. ZATEN YIRTILMIŞ PARAMPARÇA OLMUŞ DERİYE FAZLA YÜKLENMİŞTİM SANIRIM. ADAM ÇOK KÖTÜ OLDU. AYAĞA KALKAMIYOR. ARTIK ÇIĞLIK DAHİ ATAMIYORDU. 

-SEN KİMSİN LAN KAŞAR?HEE KİMSİN SEN??! SEN KİMSİNDE BENİ RAHATSIZ EDİYORSUN?! KİMSİN LAAANNNN!!!!!!! DEDİĞİM GİBİ ADAMIN TAM KAFASININ ORTASINDA BİR OYUK AÇMAYA BAŞLADIM.PIÇAKLA DEĞİL AMA! MAKASLA. MAKAS HER ZAMAN DAHA HEYECAN VERİCİ OLMUŞTU BENİM İÇİN. NEDENDİR BİLMEM... ŞİDMİ YANIMDA KERPETENİM OLSA O DİŞLERİNİ TEKER TEKER ÇIKARTIRDIM YERLERİNDEN.

ADAMA İŞKENCE UYGULARKEN AKLIMA DAHİCE BİR FİKİR GELDİ.! 

ACABA BEN...

BU ADAMIN...

YERİNE Mİ GEÇSEYDİM Kİ?

-SONU GELMEYEN KAN-Hikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin