-OYUN-

1K 48 9
                  

Önümde boylu boyunca serili annemin cesedi  duruyordu.Yanına oturdum. Dudaklarının morluğu teninin soğukluğu oldukça ilgimi çekmişti.Hayatımda hiç bu kadar tahrik olmamıştım. Ona istediğimi yapabilirdim.Uzun sarı saçları... Kahverengi gözleri..İnce bacakları...Ve en önemlisi de o yanağındaki beni.. Beni deliye döndürmüştü adeta...Saçlarını avuçlarımın içine aldım. Kokladım. Çektim içime iyice leylak kokulu saç parfümünü...İnce beline küçük öpücükler kondurmaya başladım. HEY BİR DAKİKA??! NAPIYORDUM BEN BÖYLE? O BİR ÖLÜYDÜ. HEMDE BİR KADINDI. LEZBİYEN Mİ OLUCAKTIM?! ASLA! HEMDE ANNEM!!! AH BANA NOLUYO BÖYLE? Bir cam kırığı aldım avuçlarımın içine sıktım sıktım... Ellerimden akan kanla kendi kişiliğime geri dönüş yaptım. Ona işkenceler yapmalıydım. böyle güzel bir vücut ziyan edilmemeliydi. Bavulumu o salağın odasında unutmuştum.Hemen gidip almalıydım. Orda çok eşyam,malzemem vardı. Odadan çıktım ve karşımda bir polis belirdi. (HASİKTİR.) 

-İsminizi öğrenebilir miyim bayan?  

-SUDE. (NE YANİ BEN NECLA ANNEM İÇERDE ÖLÜ. YAN TARAFTADA BİR ÖLÜ VAR. ONU DA BEN BİÇTİM. BABAMIN DA KATİLİYİM.YAKLAŞIK 20 KADAR LEŞİM VAR. ALIN BENİ TUTUKLAYIN EN İYİSİ Mİ DİCEKTİM?!)

-Yan odada kalan Ali isimli şahısı tanıyor musunuz? (ADI ALİ'YMİŞ DEMEKKİ VE ÖLDÜĞÜ ÖĞRENİLMİŞTİ.)

-HAYIR. NEDEN Kİ? BİR SORUN MU VARDI MEMUR BEY?  

-Kimliğinizi rica edicem? (CEVAP DA VERMİYOR HÖDÜK)

-PEKİ. İÇERDE OLUCAK. İZNİNİZLE. :))

-Tabii.. çabuk olun ama.

İÇERİYE GİRER GİRMEZ NE BOK YİCEĞİM KONUSUNDA BİR PLAN HAZIRLAMAYA BAŞLADIM. BALKONDAN AŞAĞIYA BAKTIM. 1. KATTAYDIM. ATLARSAM ÇİMLERE DÜŞER. BELKİ KOLUMU KIRAR KAÇARDIM. ÇANTAMI AVUÇLARIMIN İÇİNE ALDIM. MAALESEF Kİ BAVULUM ARTIK YANIMDA DEĞİLDİ. OLAMAZDI:(  ÇOK YÜKSEKTİ BENİM İÇİN. EN AZ 3 METRE VARDI.OOOOFFFF. ATLAMAK ZORUNDAYDIM.NEE?KAPI ÇALIYORDU. AMINA KOYİM EMİ!   YA ALLAAHHHH!

KOŞMAYA BAŞLADIM. PEK HAFİF BİR DÜŞÜŞ OLMAMIŞTI. BACAĞIM KANIYORDU. KİMİN UMURUNDA!! ARKAMDAN POLİSLERİN BAĞIRIŞLARINI DUYUYORDUM. NE YAPICAKTIM.? TAKSİİİ!! DUR AMINA KODUĞUM. !!! TAKSİ SON ANDA BENİ GÖRMÜŞ VE DURMUŞTU.

-Nereye?

-KOCAELİ-İZMİT.

-Tabii...      

MERHABAAA:) BUGÜN BAYA BİR BÖLÜM YAYINLAMAYI PLANLIYORUM. ASLINDA ANNESİNE İŞKENCELER YAPICAKTI AMA... OLAYLARIN DAHA HEYECAN VERİCİ BİR HAL ALMASININ GEREKTİĞİNİ DÜŞÜNDÜM. ÖLÜMLER BİTMEDİ TABİ. TAHMİN BİLE EDEMEYECEĞİNİZ ŞEYLER OLUCAK İLERLEYEN BÖLÜMLERDE:) OKUYUCUM AZ. BU BENİ ÜZÜYOR AÇIKCASI. DEVAMLI 5 VEYA 6 KİŞİ TAKİP EDİYOR SADECE:) ARKADAŞLARINIZA DA ÖNERİRSENİZ ARAMIZA KATILIRLARSA SEVİNİRİM :) SİZİ SEVİYORUM .*                                  

-SONU GELMEYEN KAN-Hikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin