-LEŞ-

436 19 18
                  

-Barış kim ya??? Hemen söylüyorsun kim o dallama!?!

-Hey sakin ol. Eski bir dost.birini ona benzettim sadece hepsi bu abartma be.

-Hadi onu geçtim de o saçma sapan hareketlerine ne demeli?! Tamam anladık lezbiyensin. Tamam anladik sadistsin lakin bir de şizofreni halini hic cekemem!

Dedi ve bariz sesli orospu karı kahkası diye tabir ettiğimiz o pis kahkasini patlatti ömer.:Ddasdaad

-ne çok konuştun be adam! Hadi gel de biraz geziye cikalim. Otelde daha fazla kalicak paramiz yok. Arkdaslari bulmamiz lazim.

-Tamamdır avrat daaaa...

-Yine ne var Ömer!!

-Sakalsız halin çok tuhafima gidiyor. Alışkın değilim yaaa:Daddadsdaas

-Ömerr!!

-Tamam sevgilim dedi ve elini öptü Neclanın.

-Yapışık insanları sevmem. Kafani ucurmami istemiyorsan çek o pis ellerini ellerimden.

-Tamam ya. Sen kizma hatunummm:/

Necla ve ömer bu saçma diyaloglarinin ardından yürümeye başladılar bos bos. Nereye gittikleri bile belli değilken oldukça hizlilardi.ya da ömer öyle saniyordu..

Ara sokaklardan birine girdiler vr üç adam birbirine iyice sokulmuş birseyi okuyor olucaklardi herhal.

-Millet! Serhat nerde?

-Necla bunlar türkçe biliyor mu ??

-Biri beni mi cagirdi ?diye soraraktan oldukça havalı bir reis edası ile sokagin bir kenarından cikti Serhat olduğu düşünülen sahis.

-Vayyy Necla bacıı!!! Gel bir sarılayım nasıl da özledim serefsizi ya! Dedi ve neclanın üstüne atlamaya koyuldu lakin Ncla onu tek eliyle dur işareti ile olduğu yere zınkladı.

-Kes zırvayı Serhat. Kalicak bir yer lazim. 2 kişilik. Bu aksama.

-Tabi kralicem bir opucuge istediğin emir yerine getirilir. Dedi ve sacinin bir tutamini avuclarina aldi koklmaya basladi Neclanın. Ömer atağa gecicekken Necla;

-Siktir ol! Dedi ve cebinden bir jilet cikartti. Üc saskin adamdan birinin sikine bir tekme attı. Adam sinirlenmişti. Tam Neclaya vurucakken ömer önüne geçti ve bir daha sikine tekme yedi adam. Artik agridan hareket edemiyordu.

-Bir tas bul bana Ömer'im. Büyük olsun.

Dediği anda ömer tas arayisina girdi. Necla adamin vücudunu oksuyordu yazik olucakti bu baklavalara.. Dudakları dolgundu. Çok sexydi. Az önce tekme attigi sikin üstüne oturdu nazikçe. Sürtünmeye başladı. Adam agriyi unutmuş zevk almaya bakiyordu. Adam Neclanin vücudunu elleriyle incelemeye basladi. Serhat olanları gayet normal karisiliyor ve gulerek izliyordu. Tanirdi Neclayi. Hoslandigi insanları öldürmeden önce kullanirdi. Ömer elinde bir tasla geri donmuştu onlari o halde görünce sinirlendi. Sinirden titriyordu. Kadını bir baskasina yaltaniyor onu aldatiyordu. Lakin o norma bir insan değildi ki... Ne olursa olsun o onundu ve ona gore davranmaliydi! Tası yere koydu. Neclayı adamın üstünden itti. Necla zemine bildiğiniz girmişti. Çok sasirmisti onun bu haline. Tası ellerinin içine kavradigi gibi adamin yaragina geçirdi. Tüm kuvvetiyle. Kaldirdi sonra tekrar vurdu vurdu vurdu. Ona gram kadar acimiyordu!!! Kanlar artik akmaya baslamisti. Adam agridan bagiriyordu. Tüm sokak adamin cigliklariyla inim inim yankilaniyordu. Ona hic acımıyordu! Bu adam Ölmeliydi! Tasi aldi ve bu sefer kaburgalarina geçirdi. Neclanin elinden jileti aldi ve adamin bogazini oymaya basladi. Adamı uzun saclarindan tuttu ve ayağa kaldirdi. Vr kafasini zemine carpti. Adamin agzindan kanlar sacildi her bir yana. Her yer kan goletine dönmuştu. Hala sinirliydi. Serhat ömerin yanina gitti ve artik durmasi gerektiğini söyledi. Necla oldukça memnun ve zevk almis gibi görünüyordu. İki adam korkudan tir tir titriyordu resmen. Serhatsa oldukça normal birsey zaten der gibi suzuyordu ASIK ADAMI.

-SUC ORTAGİM! dedi ve Ömer'e sarildi. Artik ikisininde vücudu kana bulanmis ask kokuyordu..

Okuyan herkesin yorum yapmasini istiyorum . teşekkürler:* :))))

-SONU GELMEYEN KAN-Hikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin