-ODA-

1K 38 17
                  

BU BÖLÜM GOKHANOKSUZOĞLU İSİMLİ OKUYUCUMA GELSİN :) BÖLÜM SENİNDİR :))

BİRAZ DİNLENDİM. EVİ DAHA TAM ARAŞTIRMAMIŞTIM. NEYİN NERDE OLDUĞU HAKKINDA HİÇBİR BİLGİM YOKTU. BİRAZ TURLASAM İYİ OLUR DİYE DÜŞÜNDÜM. NE DE OLSA BENİM EVİMDE. HALLAH HALLAH SİZE Mİ SORCAM? :D MUTFAK GAYET SIRADAN VE KÜÇÜCÜK BİR ŞEYDİ. MUTFAĞIN YANINDA BANYO VE TUVALET VARDI. NE SAÇMA AQ! ÜST KATTA BOŞ 2 ODA. BENİM ODAM.(BENİM DİYORUM DİKKAT:D) VE KİLİTLİ.. KİLİTLİ? DAHA ÖNCE DİKKATİMİ ÇEKMEMİŞTİ. CEPLERİME YÖNELDİM ANAHTAR VE BENZERİ ŞEYLER YOKTU.BOMBOŞTU. PEKİ YA BURANIN ANAHTARI? İÇERİDE NE VARDI? AHHH KİMİN UMURUNDA. BU KADAR ODA YETER DE ARTAR BİLE BANA. AMA YİNEDE DELİKTEN İÇERİYE BAKABİLİRDİM SANIRIM. 

-HASSSİKTİR ANANI BACINIIIĞĞ!!!!!NOLUYO LAN O KİM .!!! AMINA KOYİM NOLUYOOO!!! DEDİĞİM GİBİ KENDİMİ DIŞARIYA ATTIM. TAKSİME BİNDİM VE GAZI KÖKLEDİM. BURDAN DİREKMAN SİKTİR OLMAK İSTİYORDUM.O ODADA KESİN BİRŞEYLER VARDI BUNA EMİNDİM! O ADAM ORDA NE BOK YİYORDU?! KAFAMI KAÇIRICAKTIM.! 

ŞİMDİ DÜŞÜNÜYORSUNUZ O ODADA KİM VARDI? NE BOK YİYORDU FİLAN. DÜŞÜNMEYE DEVAM EDİN. SİZCE NE OLABİLİR O ODADA? FİKİRLERİNİZİ YORUMDA BELİRTİN :) BU BÖLÜM ÖĞRENEMEYECEKSİNİZ :)

BİRDEN ÖNÜME ÇIKAN BİZİM TOPLUM İÇİNDE ''ŞERRO'' DİYE ADLANDIRDIĞIMIZ BİR ADAM ÇIKTI VE BENİ DURDURDU. AMA ÖYLE BOŞ BİR DURDURMA DEĞİL HE! BİLDİĞİN ARABAYA TIRMANDI. HATTA ARABAYI BECERDİ DE DİYEBİLİRİZ. 

ARABADAN BİR HIŞIMLA ÇIKTIM. 

-NAPIYON MAL OĞLU MAL! 

-OOUUWW SENİ BABAMA DİCEM. PİÇ SAKALLARI DA KESMİŞ. BABAM DEMEDİ Mİ SANA KESME KARI GİBİ OLUYON DİYE?! SAÇLARA BAK YAAA :D

DEDİ VE GÜLMEYE BAŞLADI. DEMEKKİ ÇOK İYİ ANLAŞIYORDUK BU MALLA. VE NE HİKMETSE BABASIYLA DA. KOLUMDAN TUTTU VE BENİ BERBERE GÖTÜRECEĞİNİ SÖYLEYİP ÇEKİŞTİRDİ. 

BERBERE GELDİĞİMİZDE ENSEME BİR TOKAT YEDİM. 

-LAN HÖDÜK OĞLUM !!! BU SAÇLARININ HALİ NE? SAKALLARINI NİYE KESTİN.! AYNI KARI GİBİ OLMUŞSUN HEE . DEDİ VE BİR KAHKAHA PATLATTI SALAK ADAM. SALAKK!! BİLDİĞİN SALAKKKK!!!! AMA SAKİN OLMAM LAZIMDI. 

GALİBA BU ADAM BABAM VE BU DA ÖZ BE ÖZ KARDEŞİMDİ. ONA GÖRE DAVRANMAYA ÇALIŞTIM. 

-YAA DALGA GEÇME BABA YAA.. HADİ GEÇ DE BENİ SAÇLARI BİR ŞEKİLE SOK.:)) VE BİR KAHKAHA PATLATTIM. 

-SESİNDE KARI GİBİ ÇIKIYOR :D YOKSA SEN ILGAZ DEĞİL MİSİN :D DİYE BİR ESPRİ YAPTI. ONUN İÇİN ESPRİ BENİM İÇİNSE KORKU DOLU ANLAR :/

BENİ KOLTUĞA OTURTTU VE SAÇLARIMI 3 E VURDU. (ÇOK BOKTAN) 

-LAN İBNE HADİ BU KADAR OYALANDIĞIMIZ YETER. DURAĞA GİTMEMİZ LAZIM. DÜN HİÇ UĞRAMADIN ZATEN. USTA BAYA KIZDI. 

HIZLI ADIMLARLA TAKSİME YÖNELDİ VE SÜRÜCÜ KOLTUĞUNA OTURDU. BEN DE YAN KOLTUĞUNA. HERŞEY YAVAŞ YAVAŞ DÜZENE GİRMEYE BAŞLAMIŞTI. ILGAZ 'DI ADIM DEMEK Kİ... ADIMI YENİ ÖĞRENİYORDUM VAYS BE :D 

DURAĞA GELDİĞİMİZDE 3 TANE ADAM BAHÇEDE OTURMUŞ. İÇERİDE İSE GÖRÜNDÜĞÜ KADAR 1 TANE AYYAŞ UYUYORDU. AYYAŞ OLDUĞU YANINDAKİ EFESLERDEN BELLİYDİ. KARDEŞİM OLUCAK ADAM ŞAKASINA AMA BENİM YARARIMA BİR ŞAKA YAPTI.

-BAK ILGAZ'CIM. SEN UNUTMUŞSUNDUR. BU AHMET BU EMRE BU DA ÖMER. İÇERDE Kİ MALDA OSMAN. HANİ SEN HİÇ BURALARA UĞRAMIYORSUN YA UNUTMUŞSUNDUR DİYE ŞEYETTİM.

İYİ Kİ ŞEYETTİMN KARDEŞİM!

-DALGA GEÇME PEZEVENK DEDİM VE GÜLEREK BİR SANDALYE ÇEKTİM.

ONLAR DA SESİMLE VE TÜYSÜZ HALİMLE ŞAKALAR YAPTILAR. ALDIRIŞ BİLE ETMEDİM.HEPSİ BİRBİRİNDEN YAKIŞIKLI 3 BOY KARŞIMDA OTURUYORDU. OUUUWW ŞEEETT :D İÇERDEKİNİN TİPİ PEK BELLİ OLMASA DA... O DA FENA DEĞİLDİR DİYE DÜŞÜNDÜM. ORTAM ÇOK SICAKTI. ESPRİLER HAVA DA UÇUŞUYOR HERKES BİRBİRİNİ YAPIYORDU :D BAYA SEVMİŞTİM BURAYI. 

İLK DEFA BÖYLESİNE SICAK VE DOĞAL BİR ORTAMDA BULUNUYORDUM. KARDEŞİM 

-AÇ MISIN.? BİRŞEY HAZIRLAYİM Mİ LAN İBNE?

DİYİNCE BEYNİMDEN VURULMUŞA DÖNDÜM.! İLK DEFA BİRİSİ BANA BÖYLE BİR SORU SORUYORDU. ANNEM HEP CİNAYETLERDEN BAHSEDERDİ. BABAM İSE SUSKUNDU. BEN HERŞEYİ KENDİM YAPARDIM. 

-EVET!   DEDİM OLDUKÇA İŞTAHLI BİR HEVESLE.SADECE GÜLDÜ VE 

-GEL BANA YARDIM ET PİÇ DEDİ. AHH BİR DE BU KÜFÜRLERİN OLMASA ÇOK İYİ ÇOCUKSUN KARDEŞİM. İÇERİYE GİRDİK. DOLAPTAN 3 TANE DOMATES ÇIKARDI VE TEK TEK SOYDU. SONRA ONLARI RENDELEDİ. YANAN ATEŞE ATTI. AKLIMA BİRDEN ÖLÜMLER CİNAYETLER GELDİ. İNSANLARI NASIL İNLETTİĞİM. ÖLÜMLE BAŞ BAŞA GETİRDİĞİM. AZRAİL OLUŞUM GELDİ AKLIMA. O AN O PIÇAĞI KAPIP HERKESİ ÖLDÜRMEK İSTEDİM!! BİR VAHŞET ÇIKARTMAK İSTEDİM.!!! BEN BUYDUM. BUNU DEĞİŞTİREMEZDİM. SARILAN İKİ KİŞİ GÖRSEM TIRNAKLARIYLA CANINI YAKICAĞINI VE YA YERDEN BİR  TESTEREYİ ALIP ONU DOĞRUCAĞINI DÜŞÜNÜRDÜM. 

DÜŞÜNCELERİM ÇIPLAK HALİYLE BİLE VAHŞET İÇERİKLİYDİ. PIÇAK BENİM YARDIMCIM NEŞTER SEKRETERİMDİ. MAKAS İSE KÜÇÜKKEN İŞLEDİĞİM CİNAYETLERİN BAŞ KAHRAMANI.<3 ONLAR BENİM DOSTUMDU. 

DÜŞÜNCELERİMİ KARDEŞİM BÖLDÜ. ONA KIZMADIM AMA. NEDENDİR BİLMEM. BELKİDE BANA YEMEK HAZIRLADIĞI İÇİNDİR :D 

-AL ZIKKIMLAN. BUGÜN TAKSİYE ÇIKMIYORSUN SEN. GEÇEN HASTAYDIN. LAFIMI DİNLEMEDİN ÇIKTIN. BUGÜN HALA İYİLEŞEMEMİŞ OLMA İHTİMALİNE KARŞIN YAT DİNLEN.İTİRAZ DA İSTEMİYORUM. (NE İTİRAZI MAL!!) 

-SEN NASIL İSTERSEN DEDİM. VE KOLUNA SIKI BİR YUMRUK ATTIM. O BAYA Bİ GÜLDÜ. 

-SİNEK DOKUNDU AYY!!! AYOOOLLL. FİLAN DEMEYE BAŞLADI. ORJİNAL İBNE YAAA. 

OTURDUM YEMEĞİMİ ZIKKIMLANIRKEN BİZİM AYYOŞ KALKTI VE BANAAA... AMAN TANRIM DİDİMMM!!!! BU DA NEE.!!! TAŞŞŞŞ-ÜLLL TAŞŞŞ!!!! YARABBB SANA GELİYOMM...

UMARIM BEĞENMİŞSİNİZDİR BU BÖLÜMÜ. :) YORUMLARINIZLA DÜŞÜNCELERİNİZİ BELİRTMEYİ UNUTMAYIN :) SİZİ SEEVİYORUM :*

-SONU GELMEYEN KAN-Hikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin