-SİKTİĞİM DÜNYASIYMIŞ.-

834 30 6
                  

Nefes alışverişlerim oldukça hızlanmıştı. Nöbetlerimden birini geçirmek üzereydim bunu en derinlerimde hissettim. Psikolojim bozukMUŞ. Bunlara alışmam gerektiğini söylemişti orospu psikolog. -_- YETTİ CANIMA.

GÖKYÜZÜNE DİKTİM GÖZLERİMİ. YOLUN ORTASINA BOYLU BOYUNCA SERİLDİM. NEFES ALDIM NEFES VERDİM. GÖZLERİMİ YUMDUM. YAĞMUR YAĞIYORDU VE BEN BUNU YENİ FARK EDİYORDUM. BİR ÇIĞLIK KOPTU BOĞAZIMDAN. BEN NASIL BİR İNSANDIM? BEN İNSAN MIYDIM? AŞK ? HER KIZ AŞIK OLUR ACISINI MASUMCA ÇEKERDİ. BENSE ACISINI ÇEKMİYOR ÇEKTİRİYORDUM. BEN ÖZELDİM. BUNU ANLAMAK FARK ETMEK O KDARA DA ZOR DEĞİLDİ... GÖZLERİ AÇTIM. YAĞMUR DİNMİŞTİ. SAĞ TARAFTA GÜZEL BİR GÖKKUŞAĞI OLUŞMUŞTU. GÖKYÜZÜ AÇIK MAVİSİNE BÜRÜNMÜŞ BULUTLARIYLA BEZENMİŞTİ. AHH NASIL DA GÜZELDİ. O HER DAİM BENİMLE OLMUŞTU. BARIŞ OLMADAN ÖNCE ''GÖKYÜZÜNE AŞIĞIM'' DERDİM.. HALA ÖYLEYDİM. AĞLADIM DELİ GİBİ AĞLADIM. ÇILDIRDIM ADETA. 

NeCla kendinde kayboluyordu. Barış onun için bir vazgeçilmezdi. Canına tak etmişti. Dünya neden ona böyle yapıyordu?! Barış artık onun değildi!!! 

O ARTIK BENİM DEĞİLDİİ! HAYATLARINI SİKTİĞİM FAHİŞELERİN O KAHBE NESİLLENMİŞ ELLERİNE DOKUNUCAKTI.! YETMİŞTİ ! BU KADARI DA FAZLAYDI!!!! O BENİMDİ! ÖZLEMİŞTİM!!!! BİR ANDA İSTEM DIŞI BAĞIRDIM...

-'SENİ ÖZLEDİMM BARIIŞŞŞ ÖZLEDİMMM!!!!! KIYAFETLERİMİ SOYUNDUM. ARTIK ÜSTÜMDE BİR ATLET VE KALPLİ KİLODUM KALMIŞTI. :) YETMİŞTİ BU KADARI ! ILGAZ DA OLMUCAKTIM. SİKERİM ILGAZ'INI. AHHHHH!!!!! 

Diye narah atarken Necla karşısında ıslak gözlerle ona bakan adama şaşakın bir biçimde karşılık verdi...

-ÖMER...

-SENN?? NOLUYOR AMINA KOYİM.?! KİMSİN LAN SEN? ILGAZ DEĞİLSİN BUNU ANLADIK! KİMSİN OROSPU ÇOCUĞU?!

-ÖMER ... BEN... SENİ SEVİYORUM. DİYİP BOYNUNA ATLADIM. YOKSA BİRAZ DAHA KONUŞUCAKTI VE POLİSE GİDİCEKTİ. HAPİSLERDE ÇÜRÜYEMEZDİM. İMKANI YOKTU. DEVAM ETTİM...

-GEL ILGAZ'IN EVİNE GİDELİM DE SANA HERŞEYİ ANLATICAM. DEDİM VE ELİNİ TUTTUM. ZATEN EV ÇOK UZAK DEĞİLDİ. SAAT DE GECENİN 5'YDİ. ORTALIKTA KİMSECİKLER YOKTU. ÖMER'E DÖNÜP BAKTIĞIMDA HAFİFTEN GÜLÜYOR BİR YANDAN DA KORKUYOR GİBİYDİ. EVE GELDİĞİMİZDE DİREKT OLARAK ONA HERŞEYİ ANLATMAYA BAŞLADIM. 

-BEN BİR KIZIM. ADIM ''NECLA KARATOP''. BEN BİR..

-NEE?? NECLA KARATOP MU? HASİKTİR ANASINI!!! SENİ HABERDE GÖRMÜŞTÜM! EVET O SENSİN. AMAN ALLAH'IMM!!!! 

-OTUR VE DİNLE. YOKSA SENİ DE DİĞERLERİ GİBİ BİÇERİM.

SES ÇIKARMADAN SESSİZCE OTURDU. BANA HAYRAN GÖZLERLE BAKIYORDU. VE 32 DİŞ SIRITIYORDU. SANIRIM YENİ ÇIKMAYA BAŞLAMIŞ SAKALLARIMA. VE KÜLODUMA. UF. UTANÇ VERİCİİ... 

BENDE ANLAMIYORUM NOLUYO BU HİKAYEDE :D KAFAMA NE ESERSE O OLUYOR. HEP KAFAMDAKİ DÜŞÜNCELERİN DIŞINDA YAZIYORUM. :) SELAM OLSUN OKUCULARIMA :))

-SONU GELMEYEN KAN-Hikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin