-Baslangıc.-

7K 94 44
                  

Beni yine uyutmuyorlardı. Kavga sesleri oldukça net duyuluyordu. Yatakta bir o yana bir o yana döndüm ama uyku tutmadı. Aşağı inmeye karar verdim. Ayağıma peluş terliklerimi geçirdim. Üstümde südyen ve külotdan başka birşey yoktu. Merdivenlerden teker teker inmeye başladım. Her bir yere şarap dökülmüştü. İğrenç bir koku vardı. Odaya geldiğimde babam ve annem olucak iki gerizekanın birbirlerine nefretle bakan gözleriyle karşılaştım.

-LAN KARI. O KÖPEKTEN NE İSTEDİN HE? DELİ MİSİN SEN? PSİKOLEJİK RAHATSIZLIKLARIN VAR SENİN. İYİ DEĞİLSİN. -OOOF. SANANE ? HE SANANE? KARIŞMA BANA. Belli ki annem babama yakalanmıştı can alırken. Ah bir işi de doğru becer be kadın! Babam mutfağa koştu elinde ekmek pıcağıyla geri döndü. Ne yani? Keriz babam annemi mi öldürücekti :D Bu gercekten komikti. Bir anda annemin üstüne atladı. Annem ona engel olmaya çalışıyordu. Artık dayanamıyordum bu saçmalığa.!!!!

BABAMIN ELİNDEN PIÇAĞI KAPTIM VE KAFASINA SAPLADIM. BİR ANDA YERE YIĞILDI. ÜSTÜNE ÇIKTIM KERİZ ADAMIN. KARNINA SAPLADIM. İNLEDİ. HAREKET EDEMİYORDU. DAHA DOĞRUSU ETMİYORDU. AĞLIYORDU VE BANA ACIYARAK BAKIYORDU. ÜZÜLMÜŞTÜ BELLİYDİ.UMURUMDA DEĞİLDİ. SURATINA GELİŞİGÜZEL SAPLADIM.SAPLADIM.ÇIKARTTIM YİNE SAPLADIM. SURATI PARAMPARÇA OLMUŞTU ADETA. Annem bir anda beni itti babam olucak kerizin üzerinden.Sinirlenmiştim ona. Nasıl olur da eğlencemi bölmüştü fahişe?! Bunu ödetecektim. Hesabını verecekti. Sadece biraz zaman...

MERHABA. BEN RUMEYSA. İLK HİKAYEM SAYILIR. :) DESTEK BEKLİYORUM. YORUMLARINIZ VE VOTELERİNİZİ EKSİK ETMEYİN. ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER :)

-SONU GELMEYEN KAN-Hikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin