4.0

68.9K 4.5K 3.7K
                  

Lana Del Rey - Art Deco

Oops! Bu görüntü içerik kurallarımıza uymuyor. Yayımlamaya devam etmek için görüntüyü kaldırmayı ya da başka bir görüntü yüklemeyi deneyin.

Lana Del Rey - Art Deco

"Kızlar resmen fotoğraf çekeceğim ayağına orana burana elliyorlar Gökalp!"

Gökalp oda kartını okutarak odanın kapısını açarken onu bir kenara ittirip önce ben girdim içeri. Son on dakikadır sinir küpü gibi geziyordum ortalıkta. Ünlü birisiyle, özellikle genç kızlar arasında ünlü, sevgili olmak ne kadar zordu böyle.

Akşam yemeğinden sonra restauranttan çıkarken Gökalp'i tanıyan birkaç kız fotoğraf çekinmek istemişlerdi. Gökalp de onları kırmamıştı, ki bu biz sevgili olmadan önce de yaşanan şeylerdi. Normal karşılayabilirdim o yüzden ama kızlar fotoğraf samimi görünsün diye Gökalp'in orasına burasına elledikleri için çatık kaşlarla fotoğraf merasiminin bitmesini beklemiştim. Hoşnutsuzluğumun farkına varmışlar mıydı bilmiyordum fakat pek umrumda da sayılmazlardı.

Kimse onlara fotoğraf çekinmeyin demiyordu. Fotoğraf çekiniyorsan da bir duruşun, bir mesafen olmalıydı. Sevgilisi olduğunu bildiğin adama yapışmak neyin nesiydi?

"Sen de hiç uzaklaşmadan Gökalp, helal olsun sana." diye mırıldandım sinirle.

"Daha ne kadar uzaklaşsaydım sarışın? Aramıza bir insan daha sığardı." dedi alçak bir sesle ve uysal bir tavırla. Sinirli olduğum için huyuma gitmeye çalışıyordu.

Doğruydu dediği. Gökalp uzaklaştıkça tam fotoğrafın çekileceği anda kızlar ona yaklaşıyorlardı. Bir tanesi elini Gökalp'in koluna koymuş, ona o kadar çok yaklaşmıştı ki utanmasam orada kavga bile ederdim de bir magazin olayıyla daha patlak vermek istemiyordum. Ünlü voleybolcu Gökalp Erdem'in sevgilisi fotoğraf çekinmek isteyen hayranlarıyla kavga etti!

"Çok sinirlendim, çok." Odanın içinde adeta volta atıyordum. Kolumdaki çantayı deniz manzaralı camın önünde bulunan üçlü koltuğa fırlatırcasına bırakıp Gökalp'e doğru döndüm. "Daha kim bilir bunlar gibi kaç bin tanesi vardır?"

"Sarışın," dedi bana doğru yaklaşırken. Beni yatıştırmak istediğinden olsa gerek sesi ılımlıydı."Sadece birkaç fotoğraf."

"Sevgilimin fotoğrafları başka kızların telefonunda geziniyor. Benim fotoğraflarım tanımadığın erkeklerin telefonunda olsaydı hoşuna gider miydi?"

Çenesi kasıldı. "Gitmezdi."

"Benim de hoşuma gitmemesi hakkımdır o zaman."

"Haklısın." dedi yanıma geldiğinde. Boşlukta salınan ellerimi kavrayıp sıkıca tutmaya başladı. "Ama onları geri çevirirsem kaba olan, kötülenecek olan benim."

"Ben hayranlarınla fotoğraf çekinme demiyorum ki," Böyle bir şey demeye hakkım yoktu da eminim ki. Gözler önünde olan biriyle sevgilim olduğuma alışıp bunu kabullenmek zorundaydım. "Sana aşırı yakın olmalarından rahatsızım ben. Kızın biri elini göğsüne yaslamaya kalkıştı Gökalp. Sen engel olmasaydın yapacaktı da. Onların bunu kendilerine hak görmelerinden rahatsızım. Sonuçta sen ilişkisi olan bir adamsın. Ünlü olman bu gerçeği değiştirmiyor ve elin kızı gelip kafasına göre sevdiğim adamın orasına burasına dokunacaksa benim onlardan özel yanım ne olacak?"

VOLEYBOLCU | TextingHikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin