Erotomania

Erotomania

4.6K Reads 599 Votes 9 Part Story
ng By AngieRun Completed

*Histori e shkurter* 
Mund te jete pak e rende dhe ndryshe. Read at your own risk!

 • albanian
 • histori
 • shqip
LauraLauraa6 LauraLauraa6 Sep 27, 2016
Pse dreqin e marr vesh tani un per kete liber 😤
               Btw me pelqeu shum si fillim dhe dua tjetren
sidorelahasa sidorelahasa Sep 26, 2016
i hate you enxh. Sepse e di qe kjo vajza sdo perfundoje hic mire. E shkreta, nuk te do o qyqe
AxZxJxQ AxZxJxQ Sep 29, 2016
Si 1730102 historite e tua edhe kjo ishte fantastike si fillim dhe mjaft interesante👌💎❤ love it angie
iljena iljena Sep 25, 2016
Ma hoqe trurin ti kam futur dy ne librari gje qe se kam ber me asnje tjt😆
               Suksese mase e lexoj kur ta mbarosh ose pasi te kesh mbaruar ndonje nga ato te dyja😊😊
KleaZenelak KleaZenelak Sep 25, 2016
Eh vrapi another story? :p
               E lexova kapitullin e pare dhe me pelqeu si subjekt. Titulli shume ndryshe :)
Eriiisa Eriiisa Sep 26, 2016
Moj ti lodhesh ndonjehere?
               Une e adhurova si kapitull te pare,mezzzzi po mezi po e pres updaten e dyte.Vdiqa