Kercim i rrembyeshem {SHQIP}

Kercim i rrembyeshem {SHQIP}

69.2K Reads 7.3K Votes 62 Part Story
C.H By AxZxJxQ Completed

-Ik! Largohu! Jepi pra! Ç'pret! Largoju asaj qe vertet ndjen, asaj qe ke ne zemer! Vepro si femije, si zakonisht, ashtu siç ben sa here qe je ne veshtiresi! Beju bisht problemeve, ndjenjave, veshtiresive! Harroji te gjitha! -ai ishte lodhur. Nuk i kishte mbetur asgje ne dore dhe e vetmja gje qe mund te bente ishte te shfrynte inatin. Ferkoi fytyren i tensionuar. 
-E di çfare? Me mire harrome edhe mua, harro gjithe sa kemi bere, kaluar e ndjere bashke!Ik prej meje dhe mos e kthe me koken pas!
As ajo s'mundej me! Asgje nuk shkonte ashtu siç duhej,ashtu siç ata te dy donin.
-Çfare do preje meje? -i bertiti ajo ne fund dhe lotet e perzier me nje inat dhe trishtim te papermbajtshem i mbushen syte.
-Gjithçka! Te dua ty, shpirtin tend, trupin tend, mendjen tende, çdo gje!- iu pergjigj ai dhe duke harruar kohen, vendin apo njerezit qe i rrethonin, ngjeshi buzet e tij pas te sajave me dashurine dhe deshiren me te madhe qe trupi e zemra e tij mund te permbanin.

Cover nga Annn_CrazyllekXx 
All rights reserved ©

**vendi i shtate ne kategorine Shqip**
**vendi i pare ne What's hot list kategoria SHQIP**
**vendi i pare ne What's hot list kategoria DASHURI**

 • crazygirl
 • dance
 • dancer
 • dashuri
 • dirtymind
 • fights
 • flirts
 • friends
 • girlfriend
 • italianman
 • jealous
 • kercim
 • love
 • lovedance
 • passion
 • pervy
 • romance
 • shqip
 • undiscoveredjems
 • unexpectedkisses
AuroraSiller AuroraSiller Aug 24, 2017
@AIGIMIV me ka sugjeru historin
               Mka dhan aq shum lavdrime sa s'nejta dot pa e nis!
_aleksis26 _aleksis26 Dec 30, 2016
Damn ishte koha kur ti nuk ishe rrupsie e cmendur 😭😭😍😍😍😍
vloraime vloraime Oct 28, 2016
lere sa do ta pagoj :p me puthje apo ledhatime? :p . Sot po e filloj këtë histori :) fillim i këndshëm.
JorDunDunDun2xD JorDunDunDun2xD Apr 11, 2016
Can I have him 
               Pretty please with whipped cream and cherry on top *.*
MadLand MadLand Oct 08, 2016
Mua m kan thenr shum veta q "damn it lisa ,,snjeh xhekun" xp ,,dhe un si injorante pergjigjesha "nahh" „„por tani e kuptoj pse eshte kaq i preferuar nga vajzat e wattit ,,,,me duhej nj histori si kjo ,q t m rregullonte humorinn ,,,speechless ♥
AngieRun AngieRun Apr 27, 2016
😋😋😋 pra mund te them qe I totaly ship them qe ne kapitullin e pare 😍👏🏻