Në dashuri me Badboy[SHQIP]

Në dashuri me Badboy[SHQIP]

35.9K Reads 3.9K Votes 22 Part Story
Damn By CrazyllekXx Completed

"Nuk e zgjedhim dot çfarë do të kalojmë në jetë,mund të zgjedhim vetëm personin me të cilin mund ti kalojmë."

Çmimet

#1 ne Libri me i mire dramatik
#1 ne Libri me i mire Romantik
17.01.2016

Coveri me i mire nga lexuesit
16.01.2016
 


Kjo histori ka mbaruar dhe nuk do te rinovohet me.Nuk lejohet kopjimi apo perkthimi pa lejen e autorit.Te gjitha te drejtat e rezervuara (C)CrazyllekXx

 • albanian
 • badboy
 • brus
 • donzhuan
 • drame
 • romance
 • shqip
 • shqiptare
 • wattys
SilvanaaCecee SilvanaaCecee Aug 31, 2017
u dashurua me veten dhe pasqyrimin e vetes ne liqen aq shume saqe u mbyt sepse donte te takknte ate bukurine e tij brenda ne liqen..dhe nga aty doli nje lule qe ia kan ven emrin lule narcisi ..
_mikaeka_28 _mikaeka_28 Jun 23, 2016
Jo moj cne te kete pire ai, ishe pija qe u fut ne gojen e tij vete
SaRa77564 SaRa77564 Jan 21, 2017
Wow qenka yll 😍😍😍😍😍😍😍😍😍 dhe kjo ben sikur nuk e do ose m mir mos e duaj se e mbaj un per vete
MiriMafioz MiriMafioz Feb 25, 2016
I love the FACT u used damon from vampire diaries as ur cover ♡
masterpiece4 masterpiece4 Sep 05, 2016
Brusi esht yummy yummy
               une mendoj qe moti me vetetima esht shuuum i bukur xp
Infiniteismylimi Infiniteismylimi Nov 28, 2015
E nga do e imagjinoja une qe sherr mes Brusit dhe Kristenit do pershkruhej nga ty si nje dashuri e magjishme?!