For every story tagged #WattPride this month, Wattpad will donate $1 to the ILGA
Pen Your Pride
Who are you? [Shqip]

Who are you? [Shqip]

44.3K Reads 3.8K Votes 63 Part Story
Psycho By k_psycho Completed

Jeta e ka mesuar ate te jete gjithmone e forte , t'i beje balle cdo sfide ne jete . Cdo gje e ka braktisur . Jeta e ka braktisur , madje dhe nena e saj. 
Nje jete ne jetimore , nje jete e mbushur plot veshtiresi. I eshte mohuar cdo buzeqeshje , cdo rast gezimi , por serish vazhdon te qendroje e forte , vazhdon te fshihet nen petkun e asaj buzeqeshjeje. 
Kjo eshte Anna , nje vajze 18 -vjecare qe e rritur ne nje bote te ashper ka arritur te mbijetoje. Kur gjithcka fillon te rregullohet , ndodh dicka e pa imagjinueshme per te. 
Nje dashuri pa krye. Nje dashuri pa emer. 
Cili do te jete personi qe ajo dashuron ?

Cover Credit : @BonitaRouge

__donN __donN May 19, 2016
Se ms e mban një javë apo dy ne prove e pastaj e heq që tms e paguaj xp,,se i bien leverdise kta xpxp
Sara17_xxx Sara17_xxx May 13, 2016
Shumm bukur pershkrimi dhe tana. Shpresoj ti eci mire me kit pun :/
               Askush se meriton me vujt
AmmyReal98 AmmyReal98 May 13, 2016
Sa bukur do kishte qen si kjo te punonte si dado e motres te nonji superdjalit eeeee
Ina222 Ina222 May 13, 2016
Eh fillimi eshte gjithmon eshte e veshtire por me pun dhe deshire mund te arrish cdo gje,ky libri premton shum keshtu vazhdo❤️❤️❤️❤️
DaniStilinski DaniStilinski May 14, 2016
Moj kur i shkruajte ti kto dhe se di un?
               Bravo! Dhe marrsh sa mshum reads❤
Ina222 Ina222 May 13, 2016
Ashtu po vajze me pun do arrish te besh endrrat realitet😉😉😉