Tulemõõk

Tulemõõk

8.7K Reads 1.2K Votes 67 Part Story
Kristiina Elisa Adson By KristiinaElisaAdson Completed

„Kahe päeva pärast jõuame me Lõuna Kantsi," teatas Raven kongi sisse astudes, „seal viiakse sind mu isa ette, ta tahab sinuga natuke rääkida." 
 „Rääkida?" irvitas Lassy, „ma oleks arvanud, et te hukkate mind kohe esimesel võimalusel. Ja miks sa üldse siin oled? Sa ju tead, et ma võin sind iga hetk maha põletada."
 Naine kummardas tema kõrva juurde ja muigas: „Ma arvan, et sa ei tee seda. Sa tead, et sinu vend on minu käes ning allub täielikult minu tahtele. Kui sa mind ründaksid, asuks tema koheselt minu kaitsele ning tapaks su. Ning seda sa ei taha - olla inimene, kes teeb oma enda vennast mõrvari." Ravenil oli õigus, mõlemad teadsid seda. 
     
 Iga saja aasta järel sünnib keskaegsesse Estebani kuningriiki neli väga erilist last, kellest igal ühel on võime valitseda ühte neljast elemendist: tuli, õhk, maa või vesi. Neid nelja nimetatakse Taltsutajateks, kes on sündinud, et kaitsta oma kuningriiki ning hoida rahu. Kuid kui kodusõda ähvardab hävitada tema kodumaa, peab noor Tuletaltsutaja Lassy Rey lahkuma oma senisest kodust Ida Kantsis, et ühineda kuningas Amos Valientega võitluses mässava Musta Oda Ordu ja psühhopaatliku Raveni vastu. Kuid iga võit nõuab ohvrit ning piir geniaalsuse ja hullumeelsuse vahel on õhenemas. Kas sõjas on üldse võitjaid? Mida oleksid Sina valmis ohverdama oma rahva nimel?
   
 Head lugemist!!
 Shalom!
        
 PS! Loos võib olla mõningaid detaile, mis ajalooliselt keskaja juurde ei kuulu, kuid just see ongi fantaasia maailma võlu, et see ei ole piiratud meie reaalsusega ;)
  
 Tänud awesome kaane eest HyperionH-le, tutvuge kindlasti ka selle võrratu tüdruku tööga!

No comments listed yet.