Tizennyolcadik fejezet

151 7 0

Ariana Torres

Amint vége lett a szünetnek Sira és én visszamentünk a padokhoz, majd leültünk.

Nem sokkal később a játékosok is a pályára léptek majd már kezdődött is a második játékrész.

A srácok most nem voltak valami jók, de a Real-osok is visszavettek, amit igencsak furcsa volt.

-Most, hogyhogy ennyire visszavettek?-kérdeztem Siratól, hátha ő tud valamit.

-Nem tudom-vont vállat, majd mire már visszanéztem a pályára a bíró a sípot fújta.

-Ez egy állat!-jelentettem ki.

-Ki? A bíró?-fordul felém Héctor.

-Igen!

-Furcsa, ezt eltaláltad, ez a bíró a tüdejét kifujja, amikor sípol-magyarázta a srác.

Hírtelen nem tudtam mi történhetett, de aztán Gavi sétált le a pályáról és feldúltan mellém ült.

-Minden rendben?

-Sárgát kaptam, mert Vini Jr. nem tudja magát tűrtőztetni-bosszankodott.
-Aztán Xavi le is cserélt-mutatta.

A meccs már 10 perce megy, de még nem volt egy gól sem ebben a félidőben. Eddig 1-1 az állás.

Xavi nem sokkal később lehívta Raphina-t és a helyére Fermín-t küldte fel.

Raphinha nem volt túl boldog ettől, de a meccs feléledt Fermín érkezésével.

-Ari!-fogja meg a kezemet Sira.
-Ne pislogj!-parancsol rám én pedig Pedri-t és Fermín-t lesem, ahogy egyre csak somfordálnak a kapu felé.

Hírtelen minden elkezdett lelassulni. Felkeltünk a székről, nem csak mi Sira-val, hanem a csapat többi tagja is.

Lewandowski passzolta Pedrinek, Pedri pedig Fermínek és....

-WOHOOOO-kezdtünk el éljenezni és ugrálva egymást ölelni.

A hangosbemonóban csak azt lehetett hallani, hogy a csávó vagy 1 percig csak a gól "ó" betűjét húzta el.

-Ennek ugyan hány tüdeje van-nevettem.

A Realosok kissé elszomorodva vették tudomásul, hogy vissza kell jönniük a játékba.

Egy párszor megis ijesztettek bennünket.

2 perc a hosszabítás, oké ez még elég egy gólra.

-Most nagyon ideges vagyok-jegyzi meg Gavi.

-Mégis miért?

-Mert 2-1-ről lehet egyenlíteni, ha a Real rúg gólt, de ha a Barca, akkor síma út a nyerés-magyarázza el.