2

38.2K 2.4K 378
                  

Herkese merhaba,

Dün yorumlarınızı keyifle okudum ve hemen ikinci bölümü düzenledim.

Oy vermeyi unutmayın ama!

Yorumlarınızdan da mahrum bırakmayın!

Ne diyoruzzzzz

Oy ver hikayene can ver!

Diğer yayınladığım kitaplara bakmayı da unutmayın!

Keyifli okumalar!

Bölümde yetişkin içerik vardır şimdiden uyarayım.

Arkasını dönmemesi ve bu evden hemen çıkması gerekiyordu. Bir centilmen öyle davranırdı. Kendisi de öyle biriydi ama şu an ayakları yere mıhlanmış gibiydi hareket edemiyordu. Bu kadın ona yaklaşarak ne yapmaya çalışıyordu? Bu sorunun cevabını çok iyi biliyordu. Bu yüzden bir an önce odayı terk etmeliydi.

"Gitmezsem ne olacağını biliyorsun değil mi? Beni neden öpmeye çalıştın?" O hareket edemese de kız yanına geldi ve karşısına geçti. Ceketini çıkarmıştı ve Tuğrul elbisesinden geri kalanları gayet net görebiliyordu. Çıplak beyaz omuzlarını, tamamen vücudunu saran elbisesinin tüm vücut hatlarını belli edişini, ince biçimli bacaklarını... Bakışları gezindikçe daha da kötü oldu. Tüm vücudunu sarsan bir baskı hissetti. Ona itiliyordu sanki ve Tuğrul bu duyguya yenildi.

"Sikerler böyle işi!" Sadece çok kızgın olduğunda küfür ederdi ve bir kadının yanında asla küfür etmezdi ama şu an duyguları o kadar karmakarışıktı ki, ağzından çıkanı kulağı duymuyordu. Kızı belinden yakaladığı gibi kendi bedenine yapıştırırken dudaklarıyla kızın dudaklarını hızla kavradı. Kız bu ani hareketi ile şaşırsa da çok geçmeden ona karşılık vermeye başlamıştı. Sanki defalarca öpüşmüş gibi dudakları birbiriyle öyle uyumlu hareket ediyordu ki Tuğrul bu duruma çok şaşırdı. Hiçbir kadınla öpüşürken bu kadar iyi hissettiğini hatırlamıyordu. Ceyhan kollarını boynuna doladığında Tuğrul onun belindeki kollarını daha da sıkılaştırdı. Ceyhan alt dudağını çekiştirip dişlerini hafifçe geçirince vücuduna yayılan ateş daha da büyüdü.

Ceyhan'ın ne yaptıkları hakkında hiçbir fikri yoktu, sadece içinde öyle güçlü bir istek vardı ki, tek düşündüğü bu karşısındaki aşırı çekici adamla bu geceyi geçirmekti. Daha önce onu bu şekilde sahiplenici bir şekilde öpen bir erkek olmamıştı. Adam onu bir eliyle belinden sımsıkı kavramış diğer elini saçlarına daldırmıştı. Kendine daha fazla çekerken Ceyhan ondan başkasını düşünemiyordu. Tuğrul onu geri geri yürüttü dudakları bir santim bile ayrılmamış aksine dilleri de birbirine karışmıştı. Yatağının önüne geldiklerinde aniden dengesini kaybetti Ceyhan ve adam onu tutarken yatağa, Ceyhan da onun üstüne düştü. Dudakları birbirinden ayrıldı ve onun kahkahası Ceyhan'ı şaşırttı. Yüzü adamın beyaz gömleğine bakarken az çok tenini görebiliyordu. Doğruldu onun tenine dokunmak istedi ve gömleğinin birkaç düğmesini açtı hızlıca. Göğüs kaslarını görünce yutkunmadan edemedi. Çok sıkı çalışıyor olmalıydı spor salonunda. Eli alttaki düğmelere gitti ve tüm düğmeleri çözdüğünde gömleği iki yana açtı. Halen adamın üstünde dururken bakışlarını ona çevirdiğinde Tuğrul'un onu dikkatle izlediğini fark etti.

"Gördüklerin hoşuna gitti mi?" Kesinlikle hoşuna gitmişti ve bu anı o ukala tavır bile bozamadı. Ellerini adamın göğsüne yasladı ve göbeğine gelene kadar okşadı. Teni sıcak ve sertti, aynı zamanda ellerinin altındaki kasların dokunuşuyla kasıldığını da hissetmişti. Tuğrul dokunuşlarından etkileniyordu çünkü nefes alışının da hızlandığını görmüştü.

BLACKOUT( Kitap Oluyor)Hikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin