!BTS CAMP! 2

!BTS CAMP! 2

3.3K Reads 555 Votes 12 Part Story
SweetLevi By SweetLevi Updated 2 days ago

Sungie s Kyu jsou opět v akci a teď řadí opravdu ve velkém! Zatímco Kyu s Namjoonem začali bydlet spolu, Sungie s JungKookem řeší jednu zásadní krizi. Chodí na sezení k jedné soukromé psycholožce. Ale nelekejte se. Zkrátka si vypěstovali až moc celkou závislost na sexu.

Mezitím se naši milovaní Bangtan rozhodnou udělat další velký krok ve své oblibě a kariéře. Všichni by přeci rádi uvítali BTS CAMP 2, ne? A to se také stane. Tentokrát to bude ale něco velkého. Kdo by nechtěl mít na krku 100 uječených slečen, že? A ano, mezi ně se počítá i Kyu se Sungie. 

Co by to bylo ale za příběh, kdyby se zde neobjevili nějaké komplikace? Jak si asi naše hlavní hrdinky poradí se zákeřnými Sasaeng, které jim chtějí zničit jejich vztahy?

Andysreality Andysreality Jul 07, 2016
Ohohooo, nemálo se těším na pokračování! Jednička se mi šíleně líbila a zhltla jsem ji raz dva. Proto se nemůžu dočkat na tohle :) Určitě bude kopec srandy a taky se to krásně do tohodle léta hodí :)
Kurai_Wolfy Kurai_Wolfy Jul 10, 2016
Úžasný!! Valim se smíchy po posteli. C.R.A.Z.Y těšim se na další díl. Jinak kdy vyjde??
xxalienxx00 xxalienxx00 Jul 05, 2016
Hlásí se fanynka number one ^^
               Brecim smichy a na louce jsem az moc videt .už teď tohle miluju a prozivam :3 strašně se tesim co Yoongi bude vyvadet. Leginy?reálko?:D to je jak kook a jeho tanga ze? XD